Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Rabalinnu hõik. Lavastamata näid..""Vanemuise teater esitleb Disney mu..""Rebaste retk läände""Hallid toonid""Sotsialistlik Põllumajandus 1963/..""Sund. Poliitiline põnevik""Nääriametid""Mängud. Põnevad seiklused labür..""Keelatud vili""Kogu elu""Imepuu""Peruu pärimused""Tormimurdja""Proovisõit""M. J. Eiseni elu ja töö""Vaikne purskkaev""Punased lõunast""Roostevaba mõõk""Ma kujutlen""Vesiratta Madis (jutustus)""Maia lood""Jänese-Juta pühadepabin""Kuritegu koorikoolis""Утраченные храмы П..""Eesti nõukogude teater (IV osa)""Haanjamaa monumendid""Jumalad lahkuvad Maalt""Mahepõllumajanduslik köögivilja..""Ukuaru""Veider seltskond""Lumine maa""Jumal""Salga töö (kirjad salga juhile)...""Kati Itaalias""Rudolf Allaberdi testament""Väike rauduks""Igitee""Linux Cluster Architecture""Hertsogi ahvatlemine""Armastus seaduslikus abielus""Tänamatu""Jutte lindudest""Kaksteist kuud""Pööra pale armastuse poole""Tunnetemaagia""Refining the methodology for inves..""Rekonstruktsioon""Segipaisatud elud""Hüüd tuulde""Rose on kadunud""Lüpsikarja pidamine""Gaaskeevitus""Herzog""Kodu 1929/2. Perekondlik kirjandus..""Viis vaba kutsikat""Emadepäev""Motiveerimise kunst""Lugemismasinad""Salatid aastaringselt""Elu kurdina""Paula aabits""Väärarusaamade entüklopeedia: m..""Vaba raha""Lend""Jutustused""Sharpe'i kuld. Richard Sharpe ja A..""Lafontēna Fabulas""Juve Fantoomi vastu""Tänapäeva teatri leksikon""Salaroheline hiis""Meri ja mehed. Meresõidust Eestis""Lindude tervishoid""33 keeksi""Peaaegu tuhkatriinu"
74 tk kogusumma: 700,00 EUR

Teema: Ehitus
Pealkiri: Kohupiimavärv ja savikrohv
Autor(id): Anu Jõesaar ja René Pere
Kujundaja: Katre Lember


Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel:
ISBN: 9789949454006
Lehekülgi: 96

Seisukord: korralik raamat

Mõõdud: 221 × 278 mm
Suurus: suures formaadis ning kõvas köites raamat.

Sisu:
Praktiline raamat poppidest remondimaterjalidest. Kohupiimavärv ja savikrohv on tervislikud ja keskkonnasõbralikud ning nendega saab viimistleda nii vanu kui uusi maju. Materjalidega töötada on tore ja loov, kaasa lüüa saavad lapsedki. Autor tutvustab põhjalikumalt kohupiimavärvi ja savikrohvi valmistamist ja kasutamist kodus. Ära on toodud kohupiimavärvi erinevad retseptid, õpetused soovitud värvitooni saamiseks, aga ka võimalikud vead ja hilisemad probleemid värvitud pinnaga. Mitu peret jagavad oma kogemusi kodu remontimisest ökomaterjalidega. Arvukad fotod näitavad kohupiimavärvi ja savikrohvi sobivust mitmes stiilis interjööridesse.

Hind: 18,00 EUR
Teema Ehitus alla viimati lisatud:

Helle Perens, Paekivi Eesti ehitistes III. Lääne-Viru, Ida-Viru ja Jõgeva maakond,
Eesti Geoloogiakeskus, 2006, hind: 21,00 eurot

Tiit Masso, Väikemajad,
Valgus, 1990, hind: 21,00 eurot

Võrestikud, taime- ja peenrakastid,
Sinisukk, 2015, hind: 19,00 eurot

Arvo Veski, Ahjud, pliidid, kaminad,
Valgus, 1988, hind: 30,00 eurot

Tõnu Pilvik, luuletused: Contra, Maja nagu vaja,
2010, hind: 10,00 eurot

Arvo Veski, Individuaalelamute ehitamine,
Valgus, 1969, hind: 21,00 eurot

Harri Jänes, Elmut Laane, Eduard Leito, Feliks Nõmmsalu ja O. Tamm. Koostanud Eduard Leito, Tänapäeva saun,
Valgus, 1977, hind: 6,00 eurot

Endel Risthein, Elamute elektripaigaldised,
Eetel-Ekspert, 2005, hind: 28,00 eurot

Friedrich Volker, Kõik looduslikust kivist. Sillutised, müürid ja trepid aias,
Varrak, 2012, hind: 24,00 eurot

Raimund Räämet, Ehitusmehaanika. Varraskonstruktsioonide staatika,
Valgus, 1975, hind: 19,80 eurot



Ehitus all on 427 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee
Kohupiimavärv ja savikrohv, Anu Jõesaar ja René Pere, Ajakirjade Kirjastus 2009 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud