Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Enne äikestAutor(id): Artur Erich, Toimetanud: Tõnu Lember
Kujundaja: Riina Soom
Kirjastus: Canopus
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9985977580
Lehekülgi: 224
Seisukord: kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 155 × 212 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Romaani tegevus toimub niihästi Pärnu-lähedases rannakülas kui ka vanas Pärnu linnas – kohtades, mida ajalooratas ja tormid on pöördumatult räsinud, pöörates pea peale ka inimeste käitumisnormid. Sel, nüüdseks juba ammu ajaloohämarusse kadunud romantilisel ajajärgul, 19. sajandi teisel poolel, saamegi tuttavaks nelja õe
esivanematega. Romaani lõpupeatükiks on aga ajalooratas jõudnud veereda juba 20. sajandi esimesse veerandisse...
Ehkki "Enne äikest" kuulub esimese raamatuna perekonnasaagast romaanitsüklisse "Äikese varjud", mille lisaks sellele moodustavad aastatel 2008 – 2009 kohendatutena ilmuvad "Äike", "Pärast äikest", "Välgust tabatud", "Varjud" ja "Varjude allee", võib teda käsitleda ka iseseisva raamatuna.
Märksõnad:
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Enne äikest, Artur Erich, Toimetanud: Tõnu Lember, Canopus 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
August Mälk, Taeva palge all,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Jaan Kross, Kolmandad mäed. Novell,
Kunst, 1975, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Tuli pimendatud linnas,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,00 eurot
Ahto Levi, Halli hundi päevik. Jutustus,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot
Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Anton Tammsaare, Tõde ja õigus III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 5,00 eurot
Eduard Vilde, Mahtra sõda. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2009, hind: 8,00 eurot
Vello Lattik, Sirge säär sukas roosas,
Sünnimaa, 1991, hind: 3,50 eurot
Ardi Liives, Vastuarmastus. 1. osa,
Eesti Raamat, 1982, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4474 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!