Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Universumi lõpu restoranAutor(id): Douglas Adams. Toimetaja Maris Makko
Kujundaja: Marko Russiver
Kirjastus: Eesti Päevaleht
Linn: Tallinn
Aasta: 2009
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kati Metsaots
ISBN: 9789949452422
Lehekülgi: 352
Sari: Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas 2
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 110 × 175 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kui kõik ruumi-, aja-, mateeria- ja eksistentsiteemalised küsimused on saanud vastused, jääb meid kummitama üksainus küsimus: «Kuhu me täna sööma läheme?»
«Universumi Lõpu restoran» pakub ülima gurmee-elamuse ja ometi kord ei järgne sellele hommikut, mille pärast peaksid süümepiinu tundma. Arthur Denti kosmoseodüsseia viib lugejad korraliku eine otsingul aja lõppu. Selle käigus saab kogemata ära muudetud ka kogu inimsoo tulevik...
Douglas Adamsi tegi maailmakuulsaks BBC raadiosaade «Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas», millele järgnesid bestselleriks saanud raamatud, telesari, näidend, arvutimäng, film ja saunalina. Algupärases triloogias on veel ilmunud esimene osa «Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas» ja kolmas osa «Elu, universum ja kõik».
Tõlke esitrükk: Tallinn : Olion, 1998
2., trükk
Originaali pealkiri: The restaurant at the end of the universe
Märksõnad:
inglise
ilukirjandus
ulmeromaanid
Sari: Pöidlaküüdi reisijuht Galaktikas. Viieosalise triloogia teine seiklus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Universumi lõpu restoran, Douglas Adams. Toimetaja Maris Makko, Eesti Päevaleht 2009Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Ernst Theodor Amadeus Hoffmann, Kuradi eliksiirid,
Monokkel, 2001, hind: 15,00 eurot
Lisa J. Smith, Salaring. Vang,
Varrak, 2012, hind: 10,00 eurot
Justin Cronin, The Passage (The Passage #1),
Ballantine Books Trade Paperbacks, 2012, hind: 10,00 eurot
Мун Элизабет, Путь наемника,
Азбука-классика, 2003, hind: 5,00 eurot
Татьяна Устименко, Хроники Рыжей: Сумасшедшая принцесса. Лицо для Cумасшедшей принцессы. Принц для Cумасшедшей принцессы,
Альфа-книга, 2010, hind: 7,00 eurot
Herbie Brennan, Haldjasõjad,
Varrak, 2005, hind: 15,00 eurot
ks. Toimetanud: Helju Jüss, Äri. Romaan,
Byronet, 2002, hind: 15,00 eurot
Kate Thompson, The New Policeman (New Policeman #1),
The Bodley Head, 2005, hind: 5,00 eurot
Matt Barker, Sarah jalad,
EÜS Veljesto kirjastus, 1999, hind: 16,00 eurot
Lily Seafield, Scottish Ghosts,
Lomond Books, 1999, hind: 4,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1743 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!