Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kaugenemised. Täheldusi Karl RistikivistAutor(id): Ilmar Vene
Kujundaja: Andres Rõhu
Kirjastus: Tuum Oü
Linn:
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949948239
Lehekülgi: 264
Seisukord: pisut kulunud kaaned, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 208x145 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Erudiidi, tõlkija ja filosoofilise esseisti Ilmar Vene raamat „Kaugenemised. Täheldusi Karl Ristikivist“ ei ole tavapärane kirjanduslooline või kirjandusteoreetiline käsitlus, vaid isikupärane arutelu, mis põimib ühte autoripsühholoogia, filosoofia, religooni ja ajaloo. Ilmar Vene tõukub Ristikivi „Päevaraamatust“, süveneb tema maailma ja samas asetab nii Ristikivi isiku kui ka loomingu Euroopa kultuurifilosoofilisele taustale.
Märksõnad:
Ristikivi, Karl, 1912-1977
eesti
väliseesti
kirjanikud
isiksus
maailmavaade
looming
filosoofia
religioon
kirjandusteadus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kaugenemised. Täheldusi Karl Ristikivist, Ilmar Vene, Tuum Oü 2014Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Sami Lotila, Lolluse entsüklopeedia,
Massimedia, 2013, hind: 7,00 eurot
Mart Mäger, Linnud rahva keeles ja meeles,
Eesti Raamat, 1969, hind: 16,00 eurot
Mihhail Aleksejev, Stefan Mokulski, A. A. Smirnov ja Viktor Žirmunski, Väliskirjanduse ajalugu. Keskaeg ja renessanss,
Valgus, 1967, hind: 5,00 eurot
E. Nirk (toimetaja), Eesti kirjanduse ajalugu II köide. XIX sajandi teine pool,
Eesti Raamat, 1966, hind: 5,00 eurot
Koostanud ja toimetanud Jaan Eilart, Raamatulooline Eesti. Kodumaa tundmise allikad,
Eesti Raamatu Aasta Peakomitee, 2000, hind: 12,00 eurot
Homeros, Odüsseia,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 25,00 eurot
Svetlana Karm, Marleen Nõmmela, Piret Koosa (koostajad), Auasi. Eesti etnoloogide jälgedes...,
Eesti Rahva Muuseum, 2008, hind: 9,90 eurot
B. Sööt, Kirjandusteooria lühikursus,
Valgus, 1966, hind: 4,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Einar Kraut, Ene Liivaste ja Aili Tarvo, Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õigekeelsusõpik,
Koolibri, 2000, hind: 16,00 eurot
Kultuur all on 4884 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!