Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Joonista koduAutor(id): Jamie Brenner
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949825660
Lehekülgi: 344
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
"Ootamatu pärandus, murtud lubadus ja nelja inimese alatiseks muutunud elu
Idüllilises Sag Harboris on alanud suvi ja Emma Mapsonile tähendab see külaliste tervitamist American Hoteli vastuvõtulauas. Aga kui linna üks kuulsamaid elanikke, kunstnik Henry Wyatt äkki sureb, saab Emma teada, et mees on kummalisel kombel jätnud oma mereäärse kodu – ta enda kujundatud meistriteose tulvil kunsti – Emma teismelisele tütrele Pennyle.
Manhattanil muutub legendaarse kunstipatrooni Bea Winsteadi lein oma eluaegse sõbra ja endise äripartneri kaotuse pärast solvumiseks, kui ta kuuleb uudiseid mehe šokeerivast pärandusest. Kuidas need tundmatud kohalikud inimesed Henry maja endale said? Bea sõidab koos oma assistendi Kyle’iga Sag Harborisse, olles otsustanud maja tagasi nõuda ja säilitada Henry pärandit.
Emma püüab tütre pärandust kaitsta, aga Bea avastab, et kunstnik on jätnud igale poole kogu linnas oma joonistusi. Tõrksa Penny abiga paneb Bea tükid kokku ja sellest kujuneb illustratsioon tema ja Henry jagatud minevikule. Ootamatu pööre muudab nende kõigi elu.
Emma ja Bea, kelle on kokku viinud lahing maja pärast, on sunnitud silmitsi seisma minevikuga. Tulevik aga paneb proovile kõik, mida nad usuvad armastuse, saatuse ja perekonna kohta."
Originaali pealkiri Drawing Home. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
Hind:
20,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
William Golding, Kärbeste jumal. Mereristsed,
Eesti Raamat, 1989, hind: 9,00 eurot
Sylvia Plath, Klaaskuppel,
Eesti Raamat, 1995, hind: 17,00 eurot
Jerome K. Jerome, Kolm meest paadis (koerast rääkimata),
KRK, 1994, hind: 10,00 eurot
Pierre Choderlos de Laclos, Ohtlikud suhted,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Jacqueline Susann, Nukkude org 1-2,
Varrak, 1993, hind: 9,00 eurot
Anton Tšehhov, Novelle ja jutustusi,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 4,00 eurot
Marcia Willett, Tantsu kajad,
Varrak, 2010, hind: 12,00 eurot
Jevgeni Vodolazkin, LAVR. Romaan müstilisest ravitsejast,
Kunst, 2014, hind: 17,00 eurot
Romain Rolland, Colas breugnon. Elame veel!,
Ilukirjandus ja kunst, 1946, hind: 7,00 eurot
Herbjørg Wassmo, Marraskil taevas,
Eesti Raamat, 1997, hind: 2,50 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7147 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!