Teema: Kultuur
Pealkiri:
(Mitte)kohtumine tuttavaga. Kultuurilugu etenduskunstidesAutor(id):
Kirjastus: Tallinna Ülikool
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949594634
Lehekülgi: 224
Sari: Etüüde nüüdiskultuurist 7
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x170
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kirjandus- ja kultuuriuuringutele pühendatud sarja "Etüüde nüüdiskultuurist" seitsmes köide tugineb 2015. aastal Tallinnas toimunud konverentsi "(Mitte)kohtumine tuttavaga. Kultuuriloo kujutamine ja tõlgendamine etenduskunstides" materjalidele, koondades ettekannete põhjal valminud uusi artikleid ja valimikku varem ilmunud teemakohaseid tekste. Kogumik on ajendatud tõsiasjast, et viimase mõneteistkümne aasta Eesti näitekirjandus on innukalt tegelnud aja- ja kultuurilooga nii konkreetsete isikute, kohtade kui sõlmsündmuste kaudu, samuti on kultuurilooline materjal inspireerinud mängufilme, lähenemisviisid ulatuvad rangest dokumentaalsusest vabade kujutlusmängudeni ajaloo teemadel.
Kogumiku kaasautorite seas on Luule Epner, Janika Kronberg, Anneli Saro, Rein Pakk, Jaak Allik, Ene Paaver, Pille-Riin Purje, Madis Kolk, Valle-Sten Maiste, Olev Remsu, Jaan Ruus jt.
Etüüde nüüdiskultuurist
Tallinna Ülikool
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
(Mitte)kohtumine tuttavaga. Kultuurilugu etenduskunstides, , Tallinna Ülikool 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Toom Õunapuu, Kelmikas vormiraamat ehk sadakond veaohtlikku sõna,
Koolibri, 2000, hind: 6,00 eurot
Matthias Johann Eisen, Kratiraamat. Jutte tulihännast, puugist ja vedajast,
Perioodika, 1996, hind: 8,00 eurot
Boris Kabur, Gilgameš. Veeuputuseaegseid lugusid Gilgameši eepose järgi,
Eesti Raamat, 1987, hind: 9,00 eurot
Boris Kabur, Gilgameš. Veeuputuseaegseid lugusid Gilgameši eepose järgi,
Eesti Raamat, 1987, hind: 14,00 eurot
Juri Lotman, Kultuurisemiootika. Tekst - kirjandus - kultuur,
Olion, 1991, hind: 13,00 eurot
Mihhail Lotman, Pistriku talvekarje. Esseid Joseph Brodsky poeetikast ja surmast,
Tallinna Ülikool, 2013, hind: 12,00 eurot
Anne Lange, Tõlkimine omas ajas. Kolm juhtumiuuringut eesti tõlkeloost,
Tallinna Ülikool, 2015, hind: 12,00 eurot
Etnograafiamuuseumi aastaraamat XXII. Ежегодник этнографического музея 22,
Valgus, 1967, hind: 8,00 eurot
Toimetanud I. Jaagosild, Etnograafiamuuseumi aastaraamat XXVII. Ежегодник этнографического музея 27,
Valgus, 1973, hind: 8,00 eurot
Toimetanud Vilve Kalits, Etnograafiamuuseumi aastaraamat XXV. Ежегодник этнографического музея 25,
Valgus, 1971, hind: 7,00 eurot
Kultuur all on 4760 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!