Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Need, kes keset mereohtuAutor(id): Wilbur A. Smith
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949502516
Lehekülgi: 372
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 216x146 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Hazel Bannock on maailma ühe suurima naftatootja Bannock Oil Corporationi pärija. Somaalia piraadid kaaperdavad India ookeanil tema jahi Armunud Delfiin, röövivad ta 19-aastase tütre Cayla ja nõuavad 20 miljardit dollarit lunaraha. Saanud hirmuäratavaid tõendeid Cayla piinamise kohta, palub Hazel abi turvafirma omanikult Hector Crossilt ja nad võtavad õigusemõistmise enda kätte. Paljude menukite autor Wilbur Smith on peaaegu viiskümmend aastat pakkunud lugejatele põnevust romaanidega, mille tegevus toimub kõikvõimalikel ajajärkudel. „Keset mereohtu” pajatab XXI sajandi julmast ja halastamatust piraatlusest.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Need, kes keset mereohtu, Wilbur A. Smith, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Boriss Akunin, Riiginõunik,
Tänapäev, 2005, hind: 18,00 eurot
Gilbert Keith Chesterton, Saladuslik aed. Kriminaaljutustus,
Sünnimaa, 1990, hind: 2,00 eurot
Rex Stout, Kurtisaani surm,
Elmatar, 2000, hind: 8,00 eurot
Ellis Peters, Kole kihk luude järele (vend Cadfaeli esimene juhtum),
Kupar, 1997, hind: 10,00 eurot
Agatha Christie, Süütuse tuleproov,
Varrak, 2005, hind: 6,00 eurot
Agatha Christie, Tõus ja mõõn viib kaasa. Hercule Poirot inimlik lahendus,
Ilmavalgus, 1995, hind: 5,00 eurot
Ross Macdonald, Mees mulla all,
Katariina, 1999, hind: 5,00 eurot
Ross Macdonald, Hukatuslik bassein,
Hara, 1992, hind: 2,00 eurot
John Dickson Carr, Ta kõnnib öösel,
Katherine, 1994, hind: 1,50 eurot
Maj Sjöwall, Per Wahlöö, Naerev politseinik,
Kuldsulg, 1994, hind: 5,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3691 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!