Teema: Teater
Pealkiri:
Interaktsioonid. Eesti teater ja ühiskond aastail 1985-2010Autor(id): toimetanud Anneli Saro ja Luule Epner, resümeed toimetanud Kersti Unt
Kujundaja: Paavo Käämbre
Kirjastus: Tartu Ülikool
Linn: Tartu
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985406502
Lehekülgi: 280
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 245x165 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Kogumiku artikleid ühendab üks keskne uurimisküsimus: millised on teatri ja ühiskonna interaktsioonid ehk kuidas mõjutab ühiskond teatrit ja teater ühiskonda. Sellele küsimusele vastuste otsimisel keskenduvad autorid lähimineviku ja kaasaja eesti teatrile, täpsemalt selle üksikutele institutsioonidele, suundadele, lavastustele.
Artiklite kokkuvõtted inglise keeles.
Märksõnad
eesti
teater
teatrid
sotsiaalsed mõjud
publik
repertuaar
lavastused
teatrikriitika
teatristatistika
teatriajalugu
1980-ndad
1990-ndad
2000-ndad
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Interaktsioonid. Eesti teater ja ühiskond aastail 1985-2010, toimetanud Anneli Saro ja Luule Epner, resümeed toimetanud Kersti Unt, Tartu Ülikool 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Teater alla viimati lisatud:
koostanud Lilian Vellerand; toimetanud Ene Paaver, Mikk Mikiver. Teater,
Eesti Teatriliit, 2008, hind: 31,00 eurot
Stephen Pettitt, Ooper,
Eesti Ekspressi Kirjastus, 2008, hind: 7,00 eurot
Vilma Paalma, Estonia esimene sajand. Artiklite kogumik kutselise Estonia ajaloost,
Rahvusooper Estonia, Kultuurileht, 2007, hind: 9,00 eurot
Arne Mikk. Toimetanud: René Tendermann, Estonia tõusmine tuhast. Peatükk teatri ajaloost (1944-1956),
Pegasus, 2013, hind: 25,00 eurot
Jaak Rähesoo, Eesti teater I,
Eesti Teatriliit, 2011, hind: 24,00 eurot
Voldemar Panso, Töö ja talent näitleja loomingus,
Eesti Raamat, 1965, hind: 15,00 eurot
Luule Epner, Monika Läänesaar ja Anneli Saro, Eesti teatrilugu. Teatrikunst (gümnaasiumiõpik),
Ilo, 2006, hind: 6,00 eurot
Iivi Lepik ja Anne Tuuling, Ma jutustan teile oma loo. Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri teisest lennust,
Valgus, 2006, hind: 6,00 eurot
Herdis Olmaru, Seitse meesnäitlejat,
Atlex, 2004, hind: 6,00 eurot
Tallinna ja Tartu Teatrid. Таллинские и Тартуские Театры,
Eesti NSV Teatriühing, 1955, hind: 5,00 eurot
Teater all on 408 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!