Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
VeretultAutor(id): Alessandro Baricco
Kujundaja: Martin Hanson
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Anne Kalling
ISBN: 9949409683
Lehekülgi: 77
Sari: Pegasuse väike sari
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 132 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis ning pehmes köites raamat
Sisu:
#T227#
Vana Mato Rujo talu seisis maakohas kõrvalisena, lõikudes tumedalt õhtuvalgusse. Ainus plekk tasandiku tühjal piirjoonel. Neli meest lähenesid vana Mercedesega. Tee oli auklik ja kuiv nagu üks korralik vilets külavahetee olema peab. Manuel Roca nägi talust neid tulemas. Ta läks akna juurde. Kõigepealt märkas ta tolmupilve maisi kohale tõusmas. Siis kuulis mootorimürinat. Kellelgi polnud siinkandis enam autosid. Manuel Roca teadis seda enam kui raudkindlalt.
Ta nägi Mercedest eemal välja ilmumas ja siis tammede rivi taha kadumas. Rohkem ta ei vaadanud. Ta läks laua juurde ja pani käe tütre pea peale. Tõuse, ütles ta talle. Ta võttis taskust võtme, asetas selle lauale ning andis pojale pealiigutusega märku. Otsekohe, vastas poeg. Need olid lapsed, kaks last.
Lühiromaan «Veretult» räägib sõja julmusest, väikese tüdruku kokkuvarisenud maailmast ja terve elu kestvast kättemaksu ja paranemise otsimisest.
Lugu tuletab meile meelde, et kõik sõjad on ühesugused – eksinud meeste ja naiste tehtud vead, ja et ükski elu ei jää kaotusest või lootusest puutumata.
Alessandro Baricco, hetkel üks tunnustatumaid itaalia kirjanikke, on sündinud 1958. aastal Torinos.
Originaali pealkiri Senza sangue. Eesti keeles
Märksõnad
itaalia
ilukirjandus
lühiromaanid
Sari: Pegasuse väike sari
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Veretult, Alessandro Baricco, Pegasus 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Velma Wallis, Kaks vana naist. Alaska legend reetmisest, vaprusest ja ellujäämisest,
Kupar, 1994, hind: 5,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kuld. Richard Sharpe ja Almeida purustamine augustis 1810,
Varrak, 1998, hind: 7,00 eurot
Bernard Cornwell, Sharpei kotkas. Richard Sharpe ja Talavera sõjakäik juuli 1809,
Varrak, 1998, hind: 6,00 eurot
Nora Roberts, Peidetud aarded. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2001, hind: 5,00 eurot
James Clavell, Taipan 1,
Tiritamm, 1996, hind: 9,00 eurot
Vilis Lacis, Küla mere ääres,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 2,00 eurot
Nancy Price, Vaenlasega voodis,
PAF, 1994, hind: 8,00 eurot
Barbara Pym, Võrratud naised,
Varrak, 1993, hind: 5,00 eurot
Abdižamil Nurpeissov, Okkaline rada,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Daphne du Maurier, Rebecca,
Varrak, 1993, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7045 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!