Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kodune leivategu leivaküpsetusmasinagaAutor(id): Angela Laig, Jane Maastik
Kirjastus: Menu Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949495306
Lehekülgi: 176
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 240x196
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Kodus küpsetatud leivad-saiad on saanud osaks meie igapäevaelust. Leivaküpsetusmasinaga on uskumatult lihtne ja lõbus valmistada küpsetisi maitsvate lisanditega – pähklite, seemnete, kuivatatud puuviljade, juustu, seente, sibula, peekoni, šokolaadi või muude meelepäraste koostisosadega. Sellest raamatust leiate nii aastatega tuttavaks ja omaseks saanud leiva- ja saiaretsepte kui ka uusi ja põnevaid kooslusi. Raamat sisaldab nõuandeid gluteenivabade küpsetiste valmistamiseks ning lisaks näpunäiteid ja soovitusi, kuidas ise retseptides muudatusi teha, et tulemus veelgi nauditavamaks muuta.
Märksõnad:
Menu
leivategu
leib
sai
sepik
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kodune leivategu leivaküpsetusmasinaga, Angela Laig, Jane Maastik, Menu Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Eve Kuslap, Korilase kokaraamat: seened,
Nõiaraamat, 2004, hind: 8,00 eurot
sissejuhatus ja retseptid: Nina Engels ; kontseptsioon ja koostaja: Cornelia Teich, Lustlik kokkaja. Loovad ideed köögist,
Sinisukk, 2013, hind: 13,00 eurot
Koostanud: Ragna Malm, Balkani köök. Kreeka. Bulgaaria,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Ragna Malm (koostaja), Doonau köök. Ungari, Rumeenia, Moldova,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Silja Luide, 10 jahu soolastes ja magusates küpsetistes,
Varrak, 2014, hind: 16,00 eurot
Eero Rannak, Toiduainete keemilise koostise ja toiteväärtuste tabelid,
Valgus, 1973, hind: 4,00 eurot
Niina Buteikis ja Robert Kengis, Jahust kondiitritoodete valmistamine,
Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit, 1965, hind: 25,00 eurot
Kristiina Genno, Nastja hea tervise kokaraamat,
Fookus Meedia, 2011, hind: 15,00 eurot
tekst: Mollie Thomson, Rosalba Gioffrè, Carla Bardi, Salatid. Minikokaraamat,
Sinisukk, 2004, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Gerda Kroom, Slaavi köök. Vene, Ukraina, Valgevene,
Odamees, 2007, hind: 9,00 eurot
Kokaraamatud all on 2366 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!