Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
Maalikunsti ajalugu renessansist tänapäevaniAutor(id): Anna-Carola Krauße
Kujundaja: Peter Feierabend
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2006
Originaalkeel:
ISBN: 9985017870
Lehekülgi: 128
Seisukord: kohati kulunud kaaned, nurgad ja selg, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210 × 297 mm
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Põhjalik entsüklopeediline raamat viib meid läbi maalikunsti ajaloo, renessansist ning da Vincist ja Michelangelost kuni tänapäeva ja Andy Warholini.
Rikkalikult illustreeritud raamatust saab põhjaliku ülevaate ühiskonna arengust ja selle erinevatest perioodidest, samuti paralleelsetest suundadest maalikunsti ajaloos.
Raamatu lõpus toodud sõnastik aitab keerulistes terminites orienteeruda, nimede loetelus tuuakse olulised faktid kõige olulisemate kunstnike kohta.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maalikunsti ajalugu renessansist tänapäevani, Anna-Carola Krauße, Koolibri 2006Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Endel Valk-Falk, Eduard Taska ja Eesti köitekunst,
Kunst, 1994, hind: 15,00 eurot
Elke Linda Buchholz, Leonardo da Vinci. Elu ja looming,
Koolibri, 2006, hind: 7,00 eurot
Edgar Valter. Koostanud Külli Leppik, Maalid 1983-2005. Paintings 1983-2005,
Elmatar, 2007, hind: 45,00 eurot
Jeremy Morgan, Joonista koeri,
Koge, 2002, hind: 10,00 eurot
L. Viiroja, Eesti kunstist ja kunstikäsitlusest 19. sajandi lõpust kuni aastani 1916,
Eesti Teaduste Akadeemia Ajaloo Instituut, 1993, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Milvi Alas, Kõrgrenessansi suurmeistreid Itaalias,
Kunst, 1965, hind: 6,00 eurot
Koostanud A. Remmel ja M. Alas, Peatükke kunstiajaloost,
Valgus, 1989, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Paul Ambur, 5 x 5 eksliibrist puugravüüris,
Eesti NSV Kunst, 1961, hind: 4,00 eurot
Kunst ja kodu 1962/2,
Kunst, 1962, hind: 4,00 eurot
David Harris, kaasautorid Mary Noble, Janet Mehigan. Toimetanud Liis Pennonen, Kalligraafia piibel. 100 täielikku tähestikku ja nende kirjutamise juhised,
Sinisukk, 2008, hind: 30,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2249 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!