Teema: Kunst
Pealkiri:
Kunst joonistada loomiAutor(id): Annalisa Durante, Marina Durante
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Ille Saar
ISBN: 9789985051481
Lehekülgi: 144
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x210
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Visanda, värvi ja varjuta.
Raamatus õpitakse joonistama 36 erinevat looma ja lindu. Autorid annavad nõu esmalt loodust hoolikalt jälgida, seejärel õpetatakse samm-sammult väljavalitud modelli joonistama, alustades visandamisest ning lõpetades varjutamise ja viimistlemisega. Kõik pildid on nii vormilt kui värvilt meisterlikud ja lausa kutsuvad värvipliiatseid välja otsima. Autoritel on pikaajaline kogemus ja tehnilised oskused, kuidas kõige paremini edasi anda loomade ja lindude iseloomulikke poose, karva läiget, sulgede pehmust ja erinevaid värvitoone. Nende töid iseloomustab armastus looduse vastu ja tähelepanelikkus detailide suhtes. Kaksikõdesid Annalisa ja Marina Durantet on lapsepõlvest peale köitnud loodus, loomade maailm ja joonistamine, seetõttu muutsid nad selle huvi oma elukutseks. Nad on illustreerinud mitmeid raamatuid ja õpetavad Milano kunstikoolis joonistamist ning korraldavad ka veebikursusi ja töötubasid nii lastele kui täiskasvanutele.
Märksõnad:
Koolibri
loomad
linnud
motiivid
joonistamine
pliiatsijoonistus
visandid
kunstiõpetus
õpikud
Disegniamo gli animali. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kunst joonistada loomi, Annalisa Durante, Marina Durante, Koolibri 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Koostanud Heinz Valk, Tallinna sepis,
Eesti Raamat, 1971, hind: 8,00 eurot
tekst: Finn Terman Frederiksen, Taani modernistid 1925-1975. Juhtivate kunstnike ja nende välismaiste mõttekaaslaste teoseid Randersi Kunstimuuseumi kogudest. Tallinna Kunstihoone, 16.4.-17.5. 1998 (näituse kataloog) / Danish modernists 1925-1975 . The Principal Artists and Some of Their Foreign Contacts From the Collections of Randers Art Museum,
Tallinna Kunstihoone, 1998, hind: 5,00 eurot
Villem Raam, Evald Okas,
Kunst, 1982, hind: 8,00 eurot
Kunst ja Kodu 1961/1,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1961/2,
Kunst, 1961, hind: 5,00 eurot
Koostaja: Maria Olep, Kunst ja kodu 1983/1,
Kunst, 1983, hind: 5,00 eurot
Nerva, Päikese puudutus. Sense of the Sun,
Nerva, 2003, hind: 14,00 eurot
Oskar Raunam. Kaasautorid: E. Okas, V. Väli, F. Matt, A. Remmel, G. Loogna, V. Leškin, Joonistamise ja maalimise õpik,
Eesti NSV Kunst, 1961, hind: 24,00 eurot
Koostanud L. Madisson, Kunst ja Kodu 1960/3,
Kunst, 1960, hind: 8,00 eurot
toimetanud Maie Kalamäe; eessõna: Vallo Nuust, Lend 2010. Tartu Kõrgema Kunstikooli valitud diplomitööd 2010,
Tartu Kõrgem Kunstikool, 2011, hind: 16,00 eurot
Kunst all on 1298 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!