Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Viie Vürtsi tänavAutor(id): Can Xue
Kujundaja: Villu Koskaru, Jüri Jegorov
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Eek
ISBN: 9789916177501
Lehekülgi: 440
Sari: Punane raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x143
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Viie Vürtsi tänava elanikele ei anna rahu küsimus, kes on nende seas kihinat-kahinat tekitav salapärane madam X. Nende lõputud oletused on põimunud romaaniks, milles segunevad poliitiline mõistulugu ja sürreaalne fantaasia. Kes ta on? Kuidas on tal õnnestunud Viie Vürtsi tänava head inimesed oma pilli järgi tantsima panna? Tundmatu jutustaja püüab jääda lõputute nägemuste, argumentide ja arvamuste kakofoonias erapooletuks, kuid uurimine ei lakka ning tänaval vallandub spekulatsioonidest ja eelarvamustest juhitud nõiajaht. Ehkki inimesed üritavad madam X-i seletamatutele võimetele jälile saada, on naine nagu peegel, mille mõjul paljastuvad nende endi hing ja olemus. Kirjanik ja kriitik Can Xue on üks tänapäeva kõige hinnatumaid Hiina autoreid. Tema avangardne looming on murdnud varasemate kaasaegsete hiina kirjanike realismitraditsiooni ja tõlgitud paljudesse maailma keeltesse. „Viie Vürtsi tänav“ on viimase kahekümne aasta üks erakordsemaid Hiina romaane.
Tõlgitud väljaandest: Five spice street. Eesti keeles
Märksõnad:
Tänapäev
hiina ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Viie Vürtsi tänav, Can Xue, Tänapäev 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Peter Berling, Graali lapsed. Ajalooline romaan,
Kunst, 1998, hind: 6,00 eurot
Harry Martinson, Klockrike teekond,
Eesti Raamat, 2000, hind: 4,00 eurot
Aleksandr Puškin, Jevgeni Onegin. Muinasjutud. Draamateosed,
Eesti Raamat, 1973, hind: 8,50 eurot
Fjodor Dostojevski, Kuritöö ja karistus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 8,00 eurot
Venedikt Jerofejev, Moskva-Petuški,
Tänapäev, 2000, hind: 22,00 eurot
Pat Conroy, Tõusude ja mõõnade prints,
Varrak, 1999, hind: 4,00 eurot
Skomantas, Teutoonide vang. Soohunt,
Tiritamm, 2001, hind: 5,00 eurot
Tom Clancy, Martin Greenberg, Võimumängud: Poliitika,
Travon, 1998, hind: 5,00 eurot
Edith Wharton. Toimetanud: Anu Rooseniit, Kuupaiste heiastused. Kuldaja südamed,
Odamees, 2014, hind: 5,00 eurot
André Kaminski. Toimetaja Jaakko Hallas, Järgmisel aastal Jeruusalemmas,
Kupar, 2001, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7229 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!