Teema: Filosoofia, loogika
Pealkiri:
Nõnda kõneles Zarathustra. Raamat kõigile ja ei kellelegiAutor(id): Friedrich Nietzsche
Kujundaja: Tiit Rammul
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1993
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: J. Palla
ISBN: 5460001927
Lehekülgi: 239
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 144 × 207 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Friedrich Nietzsche (1844-1900), saksa filosoofi, teadlase, luuletaja ja usukuulutaja põhiteos, tema vaimu ja hinge süntees, ülemlaul uutest väärtustest, aga ka rõõmulaul vanade väärtuste purustamise ekstaasist. "Nõnda kõneles Zarathustra" on üks neist tähtteostest, mis jäävad igavesti ühevõrra ajakohasteks ja ajakohatuiks, ehk nagu Nietzsche ise ütleb, raamatuks kõigile ja ei kellelegi.
2., trükk
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Nõnda kõneles Zarathustra. Raamat kõigile ja ei kellelegi, Friedrich Nietzsche, Olion 1993Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Filosoofia, loogika alla viimati lisatud:
Budismi pühad raamatud 3,
Lux Orientis, 2008, hind: 40,00 eurot
kommentaariumi kirjutanud Linnart Mäll; toimetaja ja registri koostanud Teet Toome, Budismi pühad raamatud 2. Teemantsuutra. Südasuutra. Ühetähesuutra,
Lux Orientis, 2005, hind: 40,00 eurot
Rabindranath Tagore, Loov ühtsus (loengud),
Olion, 2000, hind: 7,00 eurot
Esa Saarinen, Kristi Lonka, Muutumised,
Fontes, 2004, hind: 23,00 eurot
Hindamatu pärlikee - Tiibeti õpetajate juhised. Joogajuhiste kakskümmend kaheksa liiki,
Arro, 1990, hind: 6,00 eurot
Alain de Botton, Filosoofia lohutus,
Varrak, 2003, hind: 20,00 eurot
Jeremei Parnov, Pronksnaeratus. Dokumentaaljutustus,
Valgus, 1975, hind: 8,00 eurot
Tõnu Lehtsaar, Ilmutus ja varjutus,
Ilmamaa, 2011, hind: 13,00 eurot
Johann Gottlieb Fichte, Inimese määratlus,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Voltaire, Filosoofiline sõnaraamat,
Eesti Raamat, 1986, hind: 6,00 eurot
Filosoofia, loogika all on 813 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!