Teema: Eesti luule
Pealkiri:
PeenarAutor(id): Gregor Kulla
Kirjastus: Kultuurileht
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916989395
Lehekülgi: 176
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kuidas on olla noor intellektuaal väikese postsovetliku riigi kitsukesel kultuuriväljal? Kuidas on olla kväär eelarvamustest palistatud ühiskonnas? Eesti kultuurielus end juba mitmekülgselt kehtestanud Gregor Kulla proosaluulekogu “Peenar” pakub neisse küsimustesse toore ja samas üldistusjõulise sissevaate: minategelane loob ühiskondlikult ja poliitiliselt provotseerivaid teoseid, käib festivalidel, joob sojajooki ja vaatab Netflixi, aga kõige lahedamatest tegemistest on ta ikkagi välja jäetud, keegi kuskil teda alatasa sõimab ja ta pilte ei laigita kunagi piisavalt.
***
“kahekümnendad on kehaliselt rikas aeg aga mõistus veel ei kanna jah ma armastasin siiani armastan armastan teisigi täiesti seebiooper on olla eestis mittehetero need asjad mis juhtuvad neist võiks kirjutada köiteid
and that’s what i’m doing ja I WAS FIRST”
Märksõnad:
Kultuurileht
eesti ilukirjandus
luuletused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Peenar, Gregor Kulla, Kultuurileht 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Beebilõust/Andrus Elbing, Resotsialiseerumine + CD,
Võluri Tagasitulek, 2010, hind: 15,00 eurot
Kristel Rebane, Suhkruvesi,
2018, hind: 10,00 eurot
Eeva Park, Metsalise loits,
NyNorden, 2018, hind: 8,00 eurot
Andrus Kasemaa, Kui ma kord suren,
EKSA, 2018, hind: 7,00 eurot
Lauri Teder, Mullikile,
Värske Rõhk MTÜ, 2013, hind: 5,00 eurot
Sander Seire, Tõde armastusest,
Hea Tegu, 2020, hind: 6,00 eurot
Tiiu Valdson, Tornide tuuled,
T. Valdson, 2015, hind: 10,00 eurot
Maarja-Liisa Soe, Varanduste taga on tagavara hing,
Maarja-Liisa Soe, 2011, hind: 6,00 eurot
Rein Taagepera, Sinule mõtlen ma harva ja aina,
Aade, 2018, hind: 10,00 eurot
Linda Ruud, Mu südames on pühapäev. Luuletusi 1955-1962,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1962, hind: 4,00 eurot
Eesti luule all on 3142 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!