Teema: Kudumine
Pealkiri:
Beebikudumid. KlompeLOMPE uued lemmikud kõige väiksemateleAutor(id): Hanne Andreassen Hjelmås, Torunn Steinsland
Kujundaja: Ruth Laasi
Kirjastus: Hea Lugu
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Heidi Saar
ISBN: 9789916765265
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 260x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
See raamat on pühendatud beebiriietele. Pisipõnnidele kudumine on kiire ja lõbus ning beebikudum on ka tore katsikukink. Selle raamatu abil valmib kogu põhigarderoob: püksid, jakk, müts, sokid ja kindad. Lisaks saab kududa mitmesuguseid aksessuaare, nagu tekid ja kõristid. Rõivamudelid on erinevatele vanustele, alates enneaegsetest kuni kaheaastaste põngerjateni. Kõik kudumid on pehmest, nahasõbralikust lõngast, hästiistuvad ja kaunid. Hanne Andreassen Hjelmås ja Torunn Steinsland on Norra kudumisstaarid. Nad on KlompeLOMPE kaubamärgi alt välja andnud hulga lastele ja täiskasvanutele mõeldud kudumisraamatuid. Norra edelarannikul, kust autorid pärit on, kutsutakse klompelompeks armsat pisipõnni.
Märksõnad:
Hea Lugu
Ruth Laasi
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Beebikudumid. KlompeLOMPE uued lemmikud kõige väiksematele, Hanne Andreassen Hjelmås, Torunn Steinsland, Hea Lugu 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Terje Annusver, Heegelda endale kaisupoliitik,
Tänapäev, 2019, hind: 14,00 eurot
Eesti Üldlaulupeo Büroo rahvarõivasektsioon. Koostanud Aino Voolmaa, Õlakatted - sõbad, õlalinikud, suurrätid eesti naiste rõivastuses,
Eesti Üldlaulupeo Büroo, 1990, hind: 8,00 eurot
Elo Lutsepp, Irina Tammis, Eesti kindakirjad,
Tammerraamat, 2011, hind: 20,00 eurot
Sylvie Hooghe, Makramee. Moekad aksessuaarid,
Sinisukk, 2011, hind: 15,00 eurot
Zoë Halstead, Kootud ja vilditud mänguasjad. 26 lihtsat kudumisjuhist vahvate mänguasjade valmistamiseks,
Sinisukk, 2008, hind: 11,00 eurot
Nikki Tinkler, Teppimispistete piibel,
Sinisukk, 2007, hind: 15,00 eurot
Erna Aljasmets, Heegeldamine ja silmuskudumine. Tööõpetus III-VI klassile,
Valgus, 1977, hind: 2,00 eurot
Krista Heering, Anne Klaar, Auli Koosa, Tea Kotkas, Anne-Ly Kütt, Marje Linnus, Edda Lints, Liia Nigul, Karmen Nurme, Annely Ots, Jane Priks, Annika Põltsam, Tiive Säre ja Maret Vabarna, 30 omanäolist kotti,
Fookus Meedia, 2010, hind: 10,00 eurot
Lill Nylén, Õmblemine. Täielik käsiraamat,
Sinisukk, 2005, hind: 29,00 eurot
Dagmar Kotli, Ikebana - elavad lilled,
Eesti Rahvakultuuri Arenduskeskus, 1991, hind: 5,00 eurot
Käsitöö all on 2246 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!