Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Iceman. Kimi teekondAutor(id): Heikki Kulta
Kujundaja: Rein Seppius
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel: soome keel
Tõlkija: Sander Liivak
ISBN: 9789916634660
Lehekülgi: 456
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kimi Räikköneni peetakse 21. sajandi kõige kuulsamaks soomlaseks. Tema 20 aastat kestnud tipptasemel karjäär on olnud täiesti erakordne ja Kimi võib end auga pidada F1-võistlustel enim osalenud vormelipiloodiks läbi aegade.
Tavaliselt jõuavad raamatukaante vahele sportlase mälestused, aga seekord on teie ees ühe kõige vaadatuma spordiala maailmameistri karjääri lähedalt näinud spordiajakirjaniku meenutused. Tuntud Soome vormeliajakirjaniku Heikki Kulta Grand Prix-karjäär on kestnud kauemgi kui Kimil ja ta on tõesti näinud kõike – alates Kimi liitumisest F1-ga 2000. aasta sügisel kuni Grand Prix’ ja maailmameistritiitli võiduni vastavalt 2003. ja 2007. aastal.
Räikkönen on tuntud oma vähese jutu ja vastumeelsuse poolest intervjuusid anda ning seetõttu on ajakirjaniku ja staari hea läbisaamine veelgi erakordsem. Need kaks on loonud nii professionaalse kui ka usaldusliku sõbrasuhte, mis on viinud neid võistlustele üle maailma ja jätkub nüüdki, pärast Kimi otsust karjäär lõpetada.
Kulta peegeldab Räikköneni karjääri läbi aastakümnete: alates vormelimaailma telgitagustest, Kimi abistajatest ja konkurentidest, peategelase emotsionaalsetest ja füüsilistest katsumustest, võistlustest, kodusest elust ja salajastest lepinguläbirääkimistest ning lõpetades kõige muuga seal vahel.
See on Kimi teekond koos Kimiga.
Originaali pealkiri Iceman - Kimin matkassa. Eesti keeles
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
Räikkönen, Kimi, 1979-
autosport
autosportlased
vormelisõit
Soome
biograafiad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Iceman. Kimi teekond, Heikki Kulta, Ühinenud Ajakirjad 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Mary S. Lovell, Mitfordi tüdrukud. Ühe erakordse perekonna lugu,
Nornberg & Co, 2015, hind: 16,00 eurot
Heikki Aalto-Alanen, Armastan sinus inimest. Aino ja Alvar Aalto lugu,
Postimees Kirjastus, 2022, hind: 25,00 eurot
Słavomir Rawicz, Pikk ränd,
Kurimuri, 2010, hind: 14,00 eurot
Kulle Raig, Vikerkaare värvid. Lennart Meri elu sõprade pilgu läbi,
Ekspress Meedia, 2017, hind: 7,00 eurot
Natalie Beer, Meister Mathis. Matthias Grünewaldi romaan,
Kunst, 1994, hind: 3,40 eurot
Anu Raud; kokkupanijad Ela Tomson, Sirje Endre; toimetaja Sirje Endre, Kuue ruuduga aken. Jutukogu,
SE & JS, 2022, hind: 14,00 eurot
David Weiss, Alasti tulin ma. Romaan Auguste Rodinist,
Kunst, 1981, hind: 13,00 eurot
Om Swami, Ela. Armasta. Naera. Anna.,
Lauraton, 2018, hind: 5,00 eurot
Kaalu Kirme, Jaan Koorti päevaraamat,
Kunst, 1989, hind: 2,50 eurot
Kristin Aavakivi, Süda Itaaliast,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 11,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4567 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!