Teema: Kudumine
Pealkiri:
Lihtsad kootud sokid. Lõbusad ja moodsad kavandid algajale kudujaleAutor(id): Jeanette Trotman
Kujundaja: Elizabeth Healey, fotod Andrew Atkinson ja Sam Sloane
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Aet Terasmaa
ISBN: 9789949143108
Lehekülgi: 128
Seisukord:
Mõõdud: 198 × 255 mm
Suurus: suures formaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Sokikudumine on üks kudumiskunsti vanimaid ja samas ka levinumaid liike. Raamat annab põhjaliku õpetuse, kuidas sokke kududa ning mida pidada silmas, et tulemus saaks ootuspärane. Peatutakse ka töövahenditel ja eri töövõtetel. Lisaks tutvustab raamat palju erinevaid mustreid ja stiile, milles kududes saab luua ilusaid ning omanäolisi sokke.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lihtsad kootud sokid. Lõbusad ja moodsad kavandid algajale kudujale, Jeanette Trotman, Sinisukk 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsitöö alla viimati lisatud:
Bronwyn Lowenthal, Armastan kududa sokke. 35 lõbusat sokki, säärist ja paput kudumiseks,
Sinisukk, 2008, hind: 11,00 eurot
Carolyn Clewer, Kudumisõpik lastele. Lõbusad ja lihtsad kudumid väikestele käsitööhuvilistele,
Sinisukk, 2004, hind: 13,00 eurot
Liivia Kivilo, Õmblemine,
Valgus, 1983, hind: 4,30 eurot
Valeria Taubel, Vitspunutised,
Valgus, 1989, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Emmi Vahelaid, Käsitöö album 11,
Kunst, 1976, hind: 7,00 eurot
Siluett 1981/1. Suvi,
1981, hind: 4,50 eurot
Ellen Eensalu, Näärikroonid,
Eesti NSV Ühing, 1989, hind: 6,00 eurot
Mai Sein-Garcia. Faktid: Külli Külaots, Ökokunst. Loovtegevused eelkooliealiste lastega,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 7,50 eurot
E. Gorelov, P. Hints, E. Kabanova, K. Rätsep, P. Viir, Naiste ja laste kergete rõivaste õmblemise tehnoloogia,
Valgus, 1971, hind: 10,00 eurot
Deivi Org, Pärimusmood. Ideid isetegemiseks,
Kentaur, 2014, hind: 21,00 eurot
Käsitöö all on 2228 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!