Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Tartu Ülikooli Vana Anatoomikumi professoridAutor(id): Koostanud Maie Toomsalu
Kirjastus: Tartu Ülikool
Linn:
Aasta: 2002
Originaalkeel:
ISBN: 9985403010
Lehekülgi: 324
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 174 × 250 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites teatmeteos
Sisu:
Karl Gustavi bastionil asuv Vana Anatoonikum on aegade jooksul toonud Tartu Ülikoolile palju au ja kuulsust. Pea kakssada aastat on seda hoonet rikastanud Tartu Ülikooli arstiteaduse suurmeeste vaim, see maja on saanud osa nende teadlasekuulsusest ja isiksusesärast. 1999. a. sügisel jäi Vana Anatoomikumi aeg seisma. Aeg seisab, aga ajalooline aura püsib ja lausa nõuab endale kohta ülikooli tulevikus, et uuel moel tuua taas kuulsust ja au. See raamat toob teieni lühikokkuvõtteid 79 Vanas Anatoomikumis töötanud professori elust ja tööst.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tartu Ülikooli Vana Anatoomikumi professorid, Koostanud Maie Toomsalu, Tartu Ülikool 2002Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Tõnu Tender, Mitmekeelsus Eestis Euroopa Liidu mitmekeelsuse ideaali taustal,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2010, hind: 8,00 eurot
Lauri Vahtre, Maarahva tähtraamat,
AS Mix, 1991, hind: 1,60 eurot
Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Riietus ja suhtlemine,
Aed, 1996, hind: 8,00 eurot
Noorem Edda (valik tekste) Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1990, hind: 8,00 eurot
Eduard Petiška, Vanakreeka muistendid ja pärimused,
Eesti Raamat, 1983, hind: 15,00 eurot
Maarja Merivoo-Parro, Maarja varia. Raadiopäevik 2019/2020,
LoveTheDoor OÜ, 2020, hind: 9,00 eurot
Kalle Käsper, Pihtimus harimatusest. Esseid, artikleid ja müstifikatsioone kirjandusest,
EKSA, 2021, hind: 13,00 eurot
Toimetanud H. Siimisker, Paar sammukest eesti kirjanduse uurimise teed (4. osa). Uurimusi ja materjale,
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1966, hind: 5,00 eurot
Toimetanud Rudolf Põldmäe, Paar sammukest eesti kirjanduse ja rahvaluule uurimise teed (3. osa). Uurimusi ja materjale,
Eesti NSV Teaduste Akadeemia, 1964, hind: 5,00 eurot
Philippe Nibelle, Maailma huku äärel. Fukushima päevik,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 8,00 eurot
Kultuur all on 4911 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!