Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Oktoobrirevolutsiooni ordeniga V. I. Lenini nimeline Kohtla-Järve Põlevkivikeemia TootmiskoondisAutor(id): Koostanud N. Serebrjannikov ja Jekaterina Vrakki
Kujundaja: Tõnu Aru
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1985
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: T. Teemaa
Lehekülgi: 40
Seisukord:
Mõõdud: 170 × 220 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmes köites
Sisu:
Brošüür tutvustab sõnas ja pildis tootmiskoondist «Põlevkivikeemia», annab lühiülevaate põlevkivikeemiatööstuse arengust, tootmiskoondise toodangust, tootmistulemustest ning töö- ja olmekorraldusest.
2., parand. tr.
Märksõnad
Kohtla-Järve Põlevkivikeemia Tootmiskoondis
põlevkivitööstus
keemiatööstus
keemiatehased
Kohtla-Järve
Ida-Virumaa
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Oktoobrirevolutsiooni ordeniga V. I. Lenini nimeline Kohtla-Järve Põlevkivikeemia Tootmiskoondis, Koostanud N. Serebrjannikov ja Jekaterina Vrakki, Valgus 1985Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 21,00 eurot
Valdur Jürissaar, Kahe rinde vahel. Kolonel Rebasega idavõitlustes,
Greif, 1997, hind: 22,00 eurot
Tõnu Meldre, Ülo Roosnurm, Karla küla läbi sajandite,
Karla Külaarendamise Selts, 2011, hind: 26,00 eurot
Andres Raid, Kui Eesti oli kodusõja lävel,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 17,00 eurot
Oskar Loorits, Eesti rahvausundi maailmavaade,
Perioodika, 1990, hind: 17,00 eurot
Valter Udam, Elust endast. Vastutus,
Ilo, 1999, hind: 9,00 eurot
Mart Laar, Birds-Eye View of Estonian History,
Grenader, 2005, hind: 8,00 eurot
Eesti Riigiarhiiv; koostanud ja sisuliselt toimetanud Jüri Ant; toimetanud Velly Roots, Kaks algust. Eesti Vabariik – 1920. ja 1990. aastad,
Umara, 1998, hind: 9,00 eurot
koostaja Aino Lillenurm; eessõna: Saima Madrus, Põline Haeska. Esimene raamat,
S. Madrus, 2008, hind: 12,00 eurot
C. W. Cream, Esimene ameeriklane,
Valgus, 1978, hind: 3,80 eurot
Eesti ajalugu all on 3575 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!