Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Traditsioonilised ja uued hoidisedAutor(id): Lynda Brown
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lii Tõnismann
ISBN: 9789985325506
Lehekülgi: 352
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 195x235
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Sellest raamatust leiab nii vanad kui ka uued hoidistamisvõtted ja retseptid, nii magusate kui ka soolaste koduste hõrgutiste valmistamiseks, kusjuures autor propageerib pigem loomingulist katsetamist kui oma köögi konservivabrikuks muutmist. Raamatus leidub üle 180 retsepti, mida on kohandatud kaasaegse kokakunsti maitsele ja milles kasutatakse pigem looduslikke säilitajaid kui suhkrut. Soovitatakse häid ja lihtsaid vahendeid ning iga saaduse jaoks parimaid hoidistamisviise. Kõiki koduseid hoidistamismeetodeid illustreerivad fotod.
Originaali pealkiri The preserving book. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
hoidised
konserveerimine (toit.)
säilitamine (toit)
hoidised
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Traditsioonilised ja uued hoidised, Lynda Brown, Varrak 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Eve Kuslap, Korilase kokaraamat: seened,
Nõiaraamat, 2004, hind: 8,00 eurot
sissejuhatus ja retseptid: Nina Engels ; kontseptsioon ja koostaja: Cornelia Teich, Lustlik kokkaja. Loovad ideed köögist,
Sinisukk, 2013, hind: 13,00 eurot
Koostanud: Ragna Malm, Balkani köök. Kreeka. Bulgaaria,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Ragna Malm (koostaja), Doonau köök. Ungari, Rumeenia, Moldova,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Silja Luide, Lihtsad ahvatlused. Retseptid, millega võita südameid,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot
Silja Luide, 10 jahu soolastes ja magusates küpsetistes,
Varrak, 2014, hind: 16,00 eurot
Eero Rannak, Toiduainete keemilise koostise ja toiteväärtuste tabelid,
Valgus, 1973, hind: 4,00 eurot
Niina Buteikis ja Robert Kengis, Jahust kondiitritoodete valmistamine,
Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit, 1965, hind: 25,00 eurot
Kristiina Genno, Nastja hea tervise kokaraamat,
Fookus Meedia, 2011, hind: 15,00 eurot
tekst: Mollie Thomson, Rosalba Gioffrè, Carla Bardi, Salatid. Minikokaraamat,
Sinisukk, 2004, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2366 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!