Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Rullbiskviidid. 30 soolast ja magusat rullbiskviidiretseptiAutor(id): Malin Söderström; toimetanud Annaliisa Köss
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
Tõlkija: Kadri Papp
ISBN: 9789949147168
Lehekülgi: 64
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x210
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Rullbiskviidi küpsetamine on lihtne, erinevatest variantidest saadud maitseelamus võib aga olla unustamatu. Kogumikus on retseptid soolaste ja magusate rullbiskviitide küpsetamiseks, millest igaüks leiab oma maitsele sobiva. Retsepte on klassikaliste rullbiskviitide, nt “Unistuse” ja printsessirullbiskviidi tegemiseks kui ka uute julgete kombinatsioonide, nt lagritsa/šokolaadi, avokaado/kookose ja vahukommidega katsetamiseks.
Samuti leiate mitu retsepti soolaste rullide valmistamiseks.
Raamat on illustreeritud kvaliteetse fotomaterjaliga.
Originaali pealkiri Rulltårtor. Eesti keeles
Märksõnad:
Sinisukk
koogid
küpsetised
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Rullbiskviidid. 30 soolast ja magusat rullbiskviidiretsepti, Malin Söderström; toimetanud Annaliisa Köss, Sinisukk 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Tekst: Lia Virkus; Retseptid: Pille Enden, Lia Virkus, Angeelika Kang, Harri Ilves, Raili Mikk, Pereköögi kokaraamat. Kodukoka parim abiline. Ligi 500 retsepti,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 25,00 eurot
Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat I osa,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot
Loone Ots, Marko Kulver, Esimene Eesti kokaraamat. Valik retsepte aastast 1781,
Menu Kirjastus, 2011, hind: 35,00 eurot
Maire Suitsu; Toimetanud: Lia Virkus, Algajale kodukokale,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 5,00 eurot
Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat (2. osa),
AS Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 21,00 eurot
Koostanud: Anna-Liisa Virkus, Lia Virkus, Anna-Liisa kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 10,00 eurot
Tere AS, koostaja Maria Annus, Mumuu retseptiraamat,
Tere AS, 2012, hind: 5,00 eurot
Urmas Otspere, Kokteil - segujookide kuningas,
Argo, 2010, hind: 14,00 eurot
Valerie Ferguson, Peotoidud,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot
Maire Suitsu, Suur piimaraamat. Kodused juustud, võid, jogurtid ja palju muud,
Varrak, 2011, hind: 17,00 eurot
Kokaraamatud all on 2350 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!