Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Poiss, kes mängis madudegaAutor(id): Marek Kahro
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949099719
Lehekülgi: 288
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kohusetundlik vangivalvur Talis Liigandi satub keerulisse olukorda, kui temalt palub abi salapärane eradetektiiv, kes tahab aidata ühel ohtlikul kurjategijal põgeneda. Detektiivil on Talise kohta tundlikku infot, mis ähvardab mehe elu kaosesse paisata. Kumbki pool ei ole nõus võitluseta alistuma. Ka endine politseinik Hando Oras saab detektiivilt kummalise ettepaneku: leida väikeseid poisse jahtiv mõrtsukas enne, kui ametlikud uurijad talle jälile jõuavad. Valusad mälestused kaevatakse taas üles, suhted pannakse proovile ning algab riskantne mäng, mille tulemust ei aima ette keegi.
Haarav põnevik „Poiss, kes mängis madudega“ paneb punkti saagale, mis algas seletamatutest sündmustest kummitusliku metsajärve ääres. Varem on sarjas ilmunud „Seal, kus näkid laulavad“ (2016), „Kuradil on lapse nägu“ (2017) ja „Ta tuleb läbi seina“ (2019).
Märksõnad:
Pilgrim
eesti
ilukirjandus
psühholoogilised romaanid
põnevusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Poiss, kes mängis madudega, Marek Kahro, Pilgrim 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Nele Siplane, Egiptimaa II. Eestlanna ja tuhat üks ööd,
Eesti Ajalehed, 2010, hind: 7,00 eurot
Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 5,00 eurot
A. H. Tammsaare, Tõde ja õigus IV,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,00 eurot
Margo Turro, Varjud suves,
Kentaur, 2006, hind: 6,00 eurot
Aleksander Aina, Pimeduses kulgeb tee,
Tänapäev, 2016, hind: 15,00 eurot
Krister Kivi, Üksteist,
Menu, 2010, hind: 5,00 eurot
August Gailit, Ekke moor,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Herta Laipaik, Pärlid surevad pikkamisi,
Eesti Raamat, 1993, hind: 8,00 eurot
Gert Helbemäe, Ohvrilaev,
Eesti Raamat, 1992, hind: 11,00 eurot
Grete Márquez, Eesti naise õnn. Kuidas ma lahkusin Eestist ja läksin Hispaaniasse,
J&U, 2009, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4369 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!