Kangelane ja lindprii Kuidas Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Eesti põllumajandus XX sajandil (..""Kehra metsast maailma I. Mälestus..""Maskeeritud seosed nähtamatu maai..""Aastaaegade aken""Roostevaba mõõk""Piimatööstuse seadmed 1. Kogumik..""Barankin, ole inimene! 36 sündmus..""Kultuur ja Elu. K&E. Rahvuskultuur..""Hädavaled. New York Times'i bests..""Salambo""Surprise for monsieur Legrand/ С..""Male kui elu mudel""Subjektiivselt. Esinemised, artikl..""Piiblilood. Vana ja Uus Testament""Eesti lähiajaloo kolm põhiproble..""Trikiraamat""Must nimekiri""Juutide kuningas Tallinnas""Shabono. Külaskäik Lõuna-Ameeri..""Minu väike Piibel piltides""Teater. Muusika. Kino 2015/ 6-8""Kingakuninganna""Megamuutus. Maailm aastal 2050""Puhhi üllatuskorvid""Kolm sekeldust""Teater 1940/3. Lavakunsti ja -kirj..""Varjatud koopa saladus""Китайская медицин..""Ilm ja kliima""Kuidas metsa osteti""Huvitav füüsika 2""Mõjukad mõtlejad. Eesti Ekspress..""Antiquariats-Katalog nr. 10""Meestejutt""Соратники Гитлера:..""The Haughty Egg (Ninatark muna)""14. juuli""Tundmatu sõdur""Tööpunalipu ordeniga Vinni Näid..""Kui tee viis üle jõe""Perearstiteadus. Põhiõpe, reside..""Laps ja kuu""Sai Baba. Pühamees... ja psühhia..""Lase käia, Jeeves!""Ehatähe valgus""Meretuul""Piiblilood aasta igaks päevaks""Kuldkeegel. Valik saksa muistendei..""Arhitektuur""Kodu 1940/14. Perekondlik kirjandu..""Die Moderne Weltanschauung und der..""Statistiline raadiotehnika 1. osa""Viimaste päevade sündmused""Sabrina Special Kinder. S 2210""Sina armasta mind""Leok. Tanel Leok""Pedagoogika ajalugu""Esta astub ellu. Esseeromaan""Ärbi ja tema sõber Tuustik""Antonio Vivaldi/ Антонио В..""State of Fear""Эстонские спортсм..""Eestlane, su mehemeel... Valik kan..""Lootuse sõnum inglitelt""Eesti lugemiseraamat. Valitud luge..""Jurkivka mõtkosaurus ehk Metsajä..""Süda ja kivid""Pankuri naine""Lugu mustast ja valgest. Jutustus ..""Millie armuseiklused""Book Of The Dead (Kay Scarpetta #1..""Platoo ja stepp""Vana-Liivimaa maapäev. Ühe kesk.."
73 tk kogusumma: 561,63 EUR

Teema: Majandus, poliitika
Pealkiri: Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände
Autor(id): Margaret Mark, Carol S. Pearson
Kujundaja: Heiko Unt, Ede Dreikurs, Karel Korp


Kirjastus: Fontese Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2002
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kadre Vaik
ISBN: 9985935667
Lehekülgi: 326
Sari: Juhtimiskonverentsi raamatukogu / Pärnu Konverentsid

Seisukord: normaalses korras raamat

Mõõdud: 148 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 316

Tänapäeva erakordselt konkurentsitihedas ja keerulises maailmas on efektiivse marketingi eeltingimuseks oskus mõista ja ära kasutada arhetüüpseid tähendusi - leida oma brändi hing ning väljendada seda nii, et see haakuks universaalsete tunnete ja instinktidega. Selliste sügavate psüühikakihtide mõistmise ja ärakasutamisega mitte ainult ei anta brändile tähendus, vaid sellega võivad firmad ka suurendada turuosa ja kasvatada oma turuväärtust.
"Kangelane ja Lindprii" pakub välja selgelt struktureeritud süsteemi, mida võivad järgida kõik äri- ning marketingispetsialistid. Lugejad õpivad mõistma oma tootekategooria sügavamat tähendust, et osata "omistada" seda ka oma brändile.
Juhtides lugeja tähelepanu igas turundusprotsessi etapis varjul olevale kasutamata potentsiaalile, näitavad autorid ka seda, kuidas brändi ajalugu saab alguse tootest endast ja et seda on võimalik edasi anda mitte ainult reklaami, vaid ka ürituste, avalike suhete, organisatsiooni sisekultuuri/sisepoliitika ja heategevuse abil. Raamatu põnev haripunkt seob selle kõik kokku arutluseks, kuidas tootekategooria sügavam tähendus võib olla inspiratsiooniallikaks haruldase ja vastupandamatu brändi sünnile.

Eessõna: Anu-Mall Naarits

Originaali pealkiri: The hero and the outlaw. Building extraordinary brands through the power on archetypes

kaubamärgid, brändid, arhetüübid, tootearendus, turundus, majandus, äri

Sari: Juhtimiskonverentsi raamatukogu / Pärnu Konverentsid

Hind: 15,00 EUR
Teema Majandus, poliitika alla viimati lisatud:

Claes Britton, Rootsi ja rootslased,
Svenska institutet, 2001, hind: 6,00 eurot

Jón Baldvin Hannibalsson, Väikeriikide solidaarsusest. Islandi õppetunnid,
Hea Lugu, 2020, hind: 7,00 eurot

Erik Linnaks, Kontserni raamatupidamine,
Külim, 1996, hind: 9,00 eurot

Jim Rohn, 7 kava rikkuse ja õnne saavutamiseks. Ameerika väljapaistva ärifilosoofi eduõpetused,
Nebadon, 2003, hind: 15,00 eurot

Kristin Anderson, Ron Zemke, Tippteenindaja raskused ja rõõmud,
Koolibri, 2003, hind: 9,00 eurot

Ruth Alas, Personalijuhtimine. Käsiraamat,
Külim, 1998, hind: 10,00 eurot

Alexis de Tocqueville, Tähelepanekuid Ameerika demokraatiast,
Hortus Litterarum, 1995, hind: 9,00 eurot

Ruth Alas, Muudatuste juhtimine ja õppiv organisatsioon,
Külim, 2002, hind: 17,00 eurot

Jaak Roosaare, Rikkaks saamise Õpik. Kolmas täiendatud trükk,
Müügiguru OÜ, 2018, hind: 18,00 eurot

Ruth Alas, Monika Pramann Salu, Muudatuste meistriklass,
Äripäev, 2005, hind: 5,00 eurot



Majandus, poliitika all on 2511 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee
Kangelane ja lindprii. Kuidas luua arhetüüpidele tuginevaid väljapaistvaid brände, Margaret Mark, Carol S. Pearson, Fontese Kirjastus 2002 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud