Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka SeltsAutor(id): Mary Ann Shaffers, Annie Barrows
Kujundaja: Ivi Piibeleht
Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2018
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Evelin Banhard
ISBN: 9789949647095
Lehekülgi: 288
Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210x149
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Jaanuar 1946: Kirjanik Juliet Ashton otsib teise maailmasõja painetest taastuvas Londonis teemat oma järgmise raamatu jaoks. Ta ei oskaks uneski arvata, et leiab selle tänu kirjale, mille saadab võõras mees, kes elab Suurbritanniale kuuluval Guernsey saarel, mis oli sõja ajal natside poolt okupeeritud. Too mees märkab oma lemmikraamatu sisekaanel Julieti nime ning võtab temaga ühendust. Juhusest alanud kirjavahetus tõmbab Julieti võõra mehe ja tema sõprade maailma, kes kõik kuuluvad Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Selts. See omapärane ühing sünnib salaja söödud seapraest ning aitab rasketel okupatsiooniaastatel üksteise ja raamatute toel hakkama saada. Juliet astub seltsi värvikate liikmetega ridamisi kirjavahetusse, õppides tundma nii seda saart, kui ka selle asukate tormilisi elukäike. Kirjavahetus päädib sõiduga saarele, mis muudab naise elu igaveseks. See raamat on ülemaailmse menuga bestseller, mida müüdud üle 7 miljoni eksemplari ja tõlgitud 35 keelde. Vaimustav ja hingestatud! Vaevalt leidub inimest, keda see lugu külmaks jätab.
Originaali pealkiri The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society. Eesti keeles
Märksõnad:
Pegasus
naised
kirjanikud
raamatuklubid
Saksa okupatsioon
Inglismaa
Guernsey
Kanalisaared
1940-1945
ameerika
ilukirjandus
ajaloolised romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Guernsey Kirjandus- ja Kartulikoorepiruka Selts, Mary Ann Shaffers, Annie Barrows, Pegasus 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Charlotte Bronte, Jane Eyre,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,50 eurot
Jaan Kross, Kolme katku vahel II. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,00 eurot
Jaan Kross, Kolme katku vahel III. Balthasar Russowi romaan,
Eesti Raamat, 1977, hind: 3,00 eurot
Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,50 eurot
Ellis Peters, Kole kihk luude järele (vend Cadfaeli esimene juhtum),
Kupar, 1997, hind: 7,00 eurot
Värske Rõhk nr 70 (aprill 2021),
Kultuurileht, 2021, hind: 4,00 eurot
August Mälk, Surnud majad,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,00 eurot
Panass Mõrnõi, Libu,
Eesti Raamat, 1975, hind: 4,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad I,
Perioodika, 1991, hind: 7,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad II,
Perioodika, 1991, hind: 10,00 eurot
Ilukirjandus all on 22546 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!