Teema: Fotograafia, filmitehnika
Pealkiri:
Tallinn (fotoalbum)Autor(id): Nikolai Nikolajevitš Rahmanov
Kujundaja: Nikolai Rahmanov
Kirjastus: Progress
Linn: Moskva
Aasta: 1972
Originaalkeel:
Lehekülgi: 64
Seisukord: kasutatud raamat, kaaned kohati kulunud, sisu korras
Mõõdud: 130 × 136 mm
Suurus: taskuformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Tekst eesti, inglise, prantsuse, saksa, soome ja vene keeles.
Eesti NSV pealinna Talllinna tutvustav fotoalbum.
«Kolmel korral on Tallinn õitsele puhkenud. Esimest korda puhkes ta õitsele viieteistkümnendal sajandil. Jalutades mööda vanalinna tänavaid, peatute kindlasti mitu korda ja vaatlete imetlusega tolle aja arhitektuurimälestisi – raekoda, Kiek in de Köki torni, Suurgildi ja Mustpeade vennaskonna hoonet. Kui te vanalinnast lahkute, siis tuletame Teile meelde, et linna teine õitseaeg saabus kaheksateistkümnendal sajandil, pärast Eesti ühendamist Venemaaga. Tallinna, Eesti Nõukogude Sotsialistliku Vabariigi pealinna kolmas õitseaeg on praegu, meie päevil. Õiguse eest nimetada Eestit sotsialistlikuks, selle eest, et Pika Hermanni tornis lehviks alati sini-valgete lainetega punalipp, on andnud oma elu paljud Eestimaa parimad pojad ja tütred. Koos revolutsioonivõitlejatega peame meeles neid, kes kaitsesid Nõukogude Eestit fašistlike anastajate vastu Teise maailmasõja aastail.»
(autor)
Märksõnad:
geograafia
vaatamisväärsused
linnaarhitektuur
linnavaated
Eesti
Tallinn
1970-ndad
fotoalbumid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tallinn (fotoalbum), Nikolai Nikolajevitš Rahmanov, Progress 1972Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Fotograafia, filmitehnika alla viimati lisatud:
Hillar Uusi. Tekst: Jaan Eilart, Pühajärv (fotoalbum),
Eesti Raamat, 1979, hind: 2,50 eurot
August Kiisla, August Kiisla 25 fotot,
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot
Armult Reinsalu, Algajale fotograafile,
Valgus, 1987, hind: 4,00 eurot
Nikolai Dementjevitš Panfilov, Filmiamatööri lühisõnastik,
Valgus, 1980, hind: 7,50 eurot
Kunnar Allikvee, Dimitri Jegorov, Johannes Tarmula, Fotograafia eritehnikad,
Valgus, 1987, hind: 5,00 eurot
Leo Gens. Koostanud Valdur Vahi. Toimetanud Leo Gens, Eesti foto 70,
Kunst, 1974, hind: 9,00 eurot
Koostanud Aleksander Maastik ja Hillar Palamets, Üliõpilaslinn Tartu. Тарту - город студенческий. Tartu - Town of Students. Tartu - Stadt der Studenten,
Eesti Raamat, 1986, hind: 9,00 eurot
Kalju Suur, Noppeid kultuurikihist (fotoalbum),
Suurkalju, 2001, hind: 13,00 eurot
Eesti NSV kunstiline foto 1959,
Eesti NSV Ajakirjanike Liit, 1960, hind: 6,00 eurot
Virgo Haan, Õpime pildistama,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 6,00 eurot
Fotograafia, filmitehnika all on 466 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!