Teema: Lemmikloomad
Pealkiri:
Sinu parim sõber puudelAutor(id): S. Clark Meyer
Kirjastus: TRB OÜ
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949306084
Lehekülgi: 160
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210x165 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
"Sinu parim sõber puudel" on kolmas raamat samanimelisest raamatuseeriast. Raamatu originaal on ilmunud Ameerikas aastal 2008, Kennel Klubi raamatusarjas.
Raamat tutvustab puudel, tuues lugejani tähtsamaid selle tõuga seotud teemad: tõuajalugu, tõustandard, koera kutsikaiga, -treenimine, -tervisega seotud küsimused, näitused jne. Raamat, mille maht on 168lk, sisaldab kasulikke näpunäiteid kõigis eelpool mainitud valdkondades, olles seega asendamatuks abimeheks nii koeraomanikule, kui kellelegi, kes alles mõtleb koera muretsemisele. Lisaks on raamatus olemas soovituslik vaktsineerimiskalender koos vaktsineerimiskuupäevade ülesmärkimiseks vajaliku tabeliga ning loomulikult palju illustreerivat pildimaterjali. Kuigi tegemist on tõlkeraamatuga, on trükis kohaldatud koostöös Eesti Kennelliidu, Eesti Puudlite Tõuühingu, Eesti Väikloomaarstide Seltsi, loomaarstide Katrin Mägi ning Janne Orro abiga kohalikele oludele vastavaks.
Hind:
6,00 EURTeema
Kodu ja aed alla viimati lisatud:
Kerryn Harper, Kodu. Praktiline stiilikäsiraamat,
Sinisukk, 2003, hind: 12,00 eurot
Toimetanud Ene Pajula, Eesti kaunis kodu 2012,
Eesti Kodukaunistamise Ühendus, 2013, hind: 9,00 eurot
Väino Pallum, Taimekaitse puuvilja- ja marjaaias,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 9,00 eurot
Koostaja L. Madisson, Kunst ja kodu 1960/2,
Kunst, 1960, hind: 10,00 eurot
Koostaja: L. Madisson, Kunst ja Kodu 1959/2,
Eesti NSV Kunst, 1959, hind: 10,00 eurot
Cristina Maria Banfi, Angela Serena Ildos ja Cristina Peraboni, Koerad ja kassid. Õpid neid tundma ja armastama,
Sinisukk, 2004, hind: 12,00 eurot
Margit Kleemann, Köögiviljad aeda,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 12,00 eurot
Luule Tartlan, Toivo Niiberg, Väino Pallum, Kartul aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2003, hind: 7,00 eurot
Malle Järvan, Porgand aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2000, hind: 6,50 eurot
Leopold Meensalu, Toivo Niiberg ja Väino Pallum, Kapsas aias ja köögis,
Maalehe Raamat, 2001, hind: 9,00 eurot
Kodu ja aed all on 1406 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!