Teema: Esseistika, dokumentalistika
Pealkiri:
Tekstist teoseniAutor(id):
Kirjastus: EKSA
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949604272
Lehekülgi: 18
Sari: Avatud Eesti raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x143
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Pärast ülevaadet „Tekstist teoseni” (1997), mida Gérard Genette ise nimetab „prepostuumseks autodiktsiooniks”, on tema teadlastee kohta raske midagi veel lisada. Teda seostatakse peamiselt kahe märksõnaga: strukturalism ja narratoloogia. Käesolev kogumik markeerib enam-vähem kõiki Genette’i mõttetöö tahke. Siin leidub manifestilaadseid programmtekste („Strukturalism ja kirjanduskriitika”, „Puhta kriitika põhjendus”, „Poeetika ja ajalugu”, tagasivaateliselt ka „Metakriitiline avang”) ja traktaate mõnel eriteemal („Figuurid”, „Jutustuse piirid”, „Tõenäolisus ja motivatsioon” ning eriti laiahaardeline „Žanridest ja teostest”).
Avatud Eesti Raamat
EKSA
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tekstist teoseni, , EKSA 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Edgar Rajandi, Raamat nimedest. Nimeseadus,
Tammerraamat, 2007, hind: 13,00 eurot
Cornelius Hasselblatt, Eesti kirjanduse ajalugu,
TÜ Kirjastus, 2016, hind: 15,00 eurot
Intervjueeris ja tekstid kirjutas: Triin Vakker; Eessõna: Kristjan Haller, Teaduse tegijad,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 14,00 eurot
Toimetanud: Eduard Ertis, Mall Hiiemäe, Eda Kalmre... jt., Paar sammukest eesti kirjanduse uurimise teed XII. Uurimusi. Jakob Hurda 150. sünniaastapäevaks,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,50 eurot
Reet Bobõlski, Helin Puksand; toimetaja Margit Ross, Peegel 2. 8. klassi eesti keele õpik,
Koolibri, 2010, hind: 8,00 eurot
Reet Bobõlski, Helin Puksand; toimetaja Margit Ross, Peegel 2.. 8. klassi eesti keele õpik,
Koolibri, 2012, hind: 9,00 eurot
koostajad: Annika Hramov, Tiina Sulg; toimetajad: Katrin Raid, Kadri Jõks, Maia Tammjärv, Kirjanikud soovitavad (näitus Kirjanikud soovitavad Tartu Linnaraamatukogus 27. märtsist 27. aprillini 2013),
Tartu Linnaraamatukogu, 2013, hind: 5,00 eurot
Erna Siirak, Johannes Semper [lühimonograafia],
Eesti Raamat, 1969, hind: 3,00 eurot
Valeria Ränik, Lehte Hainsalu: Miski peab olema püha,
V. Ränik, 2004, hind: 10,00 eurot
Muinsuskaitse aastaraamat 2020,
Muinsuskaitseamet, Eesti Kunstiakadeemia, Tallinna Linnaplaneerimise Ameti muinsuskaitse osakond, 2021, hind: 11,00 eurot
Kultuur all on 4927 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!