Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Nende elu oli võitlus. Poliitvangid-kommunistid kodanlikus EestisAutor(id): Vaike Raid
Kujundaja: Tõnu Aru
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1985
Originaalkeel:
Lehekülgi: 148
Seisukord: kaaned pisut kulunud, sisu korras
Mõõdud: 135 × 205 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Raamatus käsitletakse kodanliku Eesti kohtu ja vangla klassiolemust ajavahemikus 1918.-1940. a. ning poliitvangide-kommunistide vastupanuvõitlust illegaalsetes ja legaalsetes vormides. Autor on kasutanud arhiivimaterjale ja muid allikaid ning endiste poliitvangide mälestusi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Nende elu oli võitlus. Poliitvangid-kommunistid kodanlikus Eestis, Vaike Raid, Eesti Raamat 1985Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Meelis Saueauk, Propaganda ja terror. Nõukogude julgeolekuorganid ja Eestimaa Kommunistlik Partei Eesti sovetiseerimisel 1944-1953,
SE & JS, 2015, hind: 18,00 eurot
Koostanud Viivi Läll, Saima Sagur, Tiina Tiit, Noorustuli. Pelgulinna Gümnaasiumi almanahh III,
Canopus, 2002, hind: 5,00 eurot
Eesti taluarhitektuur. Püsiv ja muutuv,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2016, hind: 15,00 eurot
Rasmus Kask, Maaarhitektuur ja maastik. Kihnu. Rural Architecture and Landscape. Kihnu,
Eesti Vabaõhumuuseum, 2015, hind: 6,00 eurot
Koostanud Enno Piir. Toimetanud Helgi Kaldma, Paistu kihelkond 1. osa. Inimkaotused ja repressioonid alates 21. juunist 1940,
Memento, 1994, hind: 5,00 eurot
Koostanud Piret Lotman, Uurimusi tsensuurist / Papers on censorship,
Eesti Rahvusraamatukogu, 1995, hind: 5,00 eurot
Mart Laar, Linnulennul Eesti ajaloost,
Grenader, 2005, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Ene Tannberg, Vilistlased 1913-2006. Õpetajad 1906-2006,
Miina Härma Gümnaasium, 2006, hind: 4,00 eurot
370 aastat Gustav Adolfi Gümnaasiumi,
Gustav Adolfi Gümnaasiumi Vilistlaskogu, 2001, hind: 4,00 eurot
Heino Gustavson, Merekindlused Eestis 1913-1940,
Olion, 1993, hind: 13,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3549 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!