Teema: Muusikaõpikud ja kirjandus
Pealkiri:
Töö heliredelitega. Работа над гаммамиAutor(id): Veera Lensin
Kujundaja: Aarne Mesikäpp
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1975
Originaalkeel:
Lehekülgi: 88
Seisukord: kohati kulunud nurgad, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 175 × 220 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Õpik tutvustab klaverimängu põhialuste - heliredelite, akordide ja nende pöörete - omandamise õigeid mänguvõtteid. On toodud rida harjutusi heliredelite mängimiseks, lahkumängimise skeem, tabel heliredelite ja akordide rühmitamiseks sõrmestuse põhjal, kaksikterts-heliredelite skeem ning ülevaade kadentsidest.
Rööptekst vene keeles.
muusikaõpetus, klaveriõpetus, heliredelid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Töö heliredelitega. Работа над гаммами, Veera Lensin, Eesti Raamat 1975Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Muusikaõpikud ja kirjandus alla viimati lisatud:
koostajad Ines Kuusk ja Kalli Kadastik, Laulu mõju. Kamari Haridusseltsi naisansambel 50,
Kamari, 2025, hind: 10,00 eurot
materjalid kogus Urve Kaasik; koostas Maire Henno, Lähte koor 10,
Lähte Naiskoor, 2005, hind: 3,50 eurot
Avo Hirvesoo, Kõik ilmalaanen laiali. Lugu Eesti pagulasmuusikutest,
Kupar, 1996, hind: 10,00 eurot
Suure Sotsialistliku Oktoobrirevolutsiooni 65., NSV Liidu moodustamise 60. ja V. I. Lenini nimelise Üleliidulise Pioneeriorganisatsiooni 60. aastapäevale pühendatud Eesti NSV koolinoorte V laulu- ja tantsupeo teatmik,
Eesti Raamat, 1982, hind: 3,50 eurot
Leopold Vigla, Akordionimängu õpik,
Eesti Raamat, 1968, hind: 11,00 eurot
koostajad Age Raa, Alo Ritsing, Ants Nilson (fotod); toimetaja Mart Orav, Tartu Akadeemiline Meeskoor 100,
Aasta Raamat, 2012, hind: 15,00 eurot
Koostanud Ene Puusemp, Gaudeamus XV. 30. juuni - 2. juuli 2006,
Tartu Üliõpilasmaja, 2007, hind: 7,50 eurot
Leo Normet, Helga Tõnson, Operett mujal ja meil,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1963, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Herbert Tampere, Eesti rahvalaule viisidega V,
Valgus, 1965, hind: 16,00 eurot
XII üldlaulupeo juht. Tallinnas, 28. ja 29. juunil 1947,
Ilukirjandus ja Kunst, 1947, hind: 8,00 eurot
Muusikaõpikud ja kirjandus all on 457 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!