Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kartul ja teised maitsvad juurikadAutor(id): koostanud ja retseptid: Marika Vingissar; toimetanud Tiina Lebane
Kujundaja: Anu Maarand
Kirjastus: Ühinenud Ajakirjad
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949696727
Lehekülgi: 56
Sari: 50 retsepti!
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 168x228mm
Suurus: piklikus tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kes meist ei teaks, et iga päev peab sööma vähemalt pool kilo aedvilja. See tundub tülikas, sest juurvilju peab pesema, koorima ja tükeldama ning lõpuks neist ka toidu valmistama.
Tegelikult on köögiviljad nii maitsvad ja tervislikud, et kogu nähtud vaev tasub end kuhjaga ära. Tuleb vaid fantaasiale voli anda ja juurvilju vaheldusrikkalt kasutada.
Kartulite või makaronide asemel võib liharoa lisandiks pakkuda näiteks porgandit. Tõmba kooritud porgandist koorimisnoaga pikad õhukesed ribad. Hoia neid lühikest aega keevas vees ja ongi magus praekõrvane olemas. Ribasid võib kasutada ka toorsalatis. Tihtipeale ei taha lapsed keedetud porgandit, küll aga söövad hea meelega lihapalle. Kotleti- ja lihapallitaina hulka võib rohkelt porgandit riivida, see annab hea magusa maitse ja märkamatult saab kätte ka päevase juurviljaportsu.
Kõige paremad on muidugi hooajalised aedviljad, kuid õnneks leiab ka külmletist tükeldatud ja külmutatud aedvilju, millest saab kiiresti õhtusöögi valmistada.
Märksõnad:
Ühinenud Ajakirjad
köögiviljad
köögiviljatoidud
juurviljad
kokaraamatud
50 retsepti!
Viiskümmend retsepti!
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kartul ja teised maitsvad juurikad, koostanud ja retseptid: Marika Vingissar; toimetanud Tiina Lebane, Ühinenud Ajakirjad 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Otsing autori järgi:
koostanud Kerttu Vesik; toimetanud Piibe Kohava, Vikerkaare taga vangis. Eesti emade lood sünnitusjärgsest depressioonist,
Pilgrim, 2015, hind: 17,00 eurot
Hardo Aasmäe. Koostanud Maarja Aasmäe ja Õie-Mari Aasmäe, Tähelepaneliku loodusvaatleja märkmed. Hardo Aasmäe kogutud artiklid,
Pikapäkk, 2016, hind: 9,00 eurot
Koostanud Eda Kalmre, Tüdruk veiniplekiga kleidis. Tänapäeva hirmu- ja õudusjutte,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 15,00 eurot
Ilmar Talve, Koostanud: Simo Runnel, Vanem ja noorem Eesti,
Ilmamaa, 2008, hind: 8,00 eurot
Koostanud John Strange, Piibliatlas,
Eesti Piibliselts, 1994, hind: 4,00 eurot
Koostanud Aleksander Maastik ja Hillar Palamets, Üliõpilaslinn Tartu. Тарту - город студенческий. Tartu - Town of Students. Tartu - Stadt der Studenten,
Eesti Raamat, 1986, hind: 9,00 eurot
Koostanud: Emmi Vahelaid, Käsitöö album 13,
Kunst, 1978, hind: 3,00 eurot
Koostanud: Ragna Malm, Balkani köök. Kreeka. Bulgaaria,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Edgar Valter. Koostanud Külli Leppik, Maalid 1983-2005. Paintings 1983-2005,
Elmatar, 2007, hind: 45,00 eurot
Koostanud Johannes Silvet, Inglise-eesti sõnaraamat II. An English-Estonian dictionary,
Valgus, 1990, hind: 4,50 eurot
Koostanud Andrus Lauren, Meelis Masso, Karistusõigus 2007 ja kommentaarid. Seaduste tekstid seisuga 01.05.2007,
Agitaator, 2007, hind: 14,00 eurot
Koostanud: Tiit Kuningas, Rein Laumets, Tähelepanu! Mnemoturniir. Estica,
Perioodika, 1992, hind: 3,50 eurot
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Koostanud Silvi Kohu, Pannkoogid. Soolased ja magusad,
Ata-Raamat, 2002, hind: 5,00 eurot
Eve Kuslap, Korilase kokaraamat: seened,
Nõiaraamat, 2004, hind: 8,00 eurot
sissejuhatus ja retseptid: Nina Engels ; kontseptsioon ja koostaja: Cornelia Teich, Lustlik kokkaja. Loovad ideed köögist,
Sinisukk, 2013, hind: 13,00 eurot
Koostanud: Ragna Malm, Balkani köök. Kreeka. Bulgaaria,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Ragna Malm (koostaja), Doonau köök. Ungari, Rumeenia, Moldova,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Silja Luide, 10 jahu soolastes ja magusates küpsetistes,
Varrak, 2014, hind: 16,00 eurot
Eero Rannak, Toiduainete keemilise koostise ja toiteväärtuste tabelid,
Valgus, 1973, hind: 4,00 eurot
Niina Buteikis ja Robert Kengis, Jahust kondiitritoodete valmistamine,
Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit, 1965, hind: 25,00 eurot
Kristiina Genno, Nastja hea tervise kokaraamat,
Fookus Meedia, 2011, hind: 15,00 eurot
tekst: Mollie Thomson, Rosalba Gioffrè, Carla Bardi, Salatid. Minikokaraamat,
Sinisukk, 2004, hind: 4,00 eurot
Kokaraamatud all on 2366 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!