Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Kooliks valmis! Kuula juttu ja vasta küsimusteleAutor(id): Alari Kasemaa
Kirjastus: Cum Laude
Linn:
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949579624
Lehekülgi: 32
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 190x150
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Kooliks valmis: kuula juttu“ on vahvate piltidega töövihik-lugemik koolieelikutele, mis aitab lapsel koos vanemaga õpetlike lugude abil kinnistada eakohaseid teadmisi ja arendada tähelepanelikkust. Tekstid on igapäevastel teemadel, mõni väikese vimkaga, mõni muinasjutu moodi – lapsevanemal aitavad õpetajaametit proovida igale jutule järgnevad küsimused või ülesanded.
Õppimine võib olla lõbus, kui vaadata maailma tavalisest pisut erineva nurga alt ning arutada selle üle, miks asjad on nii või naa ning miks on hea mõelda oma peaga. Miks kassid pole rohelised, kas tõesti võib ka vihmapilv end üksildasena tunda ja miks sokk ei tee vahet vasakul ja paremal, aga king peab käima õiges jalas … Need ja paljud teised teemad aitavad lapsel harjutada ka kella pealt aja vaatamist, leida puuduvaid sõnu, kinnistada hulkade moodustamist ja kujundite tundmist, rääkida liiklusest ja meie kodumaast Eestist.
Märksõnad:
Kirjastus Cum Laude
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kooliks valmis! Kuula juttu ja vasta küsimustele, Alari Kasemaa, Cum Laude 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Mõtle, värvi, meisterda alla viimati lisatud:
Ene Lind, Tööõpetus 1.-4. klassile. Tekstiilitööd,
Koolibri, 1995, hind: 5,00 eurot
Resa Tiitsmaa, Voolitud fantaasiad,
Saara Kirjastus, 2008, hind: 9,00 eurot
Viktor Masing, Sa vaata vaid…,
Valgus, 1986, hind: 5,50 eurot
Kurti Vool, Arva ära! Piltmõistatused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 1,50 eurot
Pilvi Üllaste, Lugu kahest vereliblest,
Valgus, 1988, hind: 4,50 eurot
Kurti Vool, Mõtle ja mängi!,
1991, hind: 4,00 eurot
Lilian Kivi, Milvi Roosleht, Alglugemik,
Koolibri, 1997, hind: 7,00 eurot
Mare Müürsepp ja Anne Uusen, Esimene kooliraamat. Tark sõber. Aabits-meelespea,
Koolibri, 2001, hind: 9,00 eurot
Leelo Tungal, Ene Hiiepuu, Edgar Valter, Eesti keele õpik-lugemik,
Avita, 2001, hind: 8,00 eurot
Lilian Kivi ja Milvi Roosleht, Lugemik I klassile,
Koolibri, 1995, hind: 7,00 eurot
Mõtle, värvi, meisterda all on 2103 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!