Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Uarda. Romaan vanast egiptusestAutor(id): George Ebers
Kujundaja: Made Balbat
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2001
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Anise Erenvert
ISBN: 9985652630
Lehekülgi: 504
Seisukord: kaaned kohati kulunud ja kiletatud, leheservad pisut määrdunud, sisu olemas ning loetav, raamatukogust kustutatud eksemplar
Mõõdud: 148 × 211 mm
Suurus: tavaformaadis kõvade kaantega raamat
Sisu:
#T051# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 181
Nimeka saksa egüptoloogi ja kirjaniku Georg Ebersi romaan «Uarda» (1877) viib lugeja muistsesse Egiptusesse, 19. dünastia vaarao Ramses II aega. Saladusliku sünnipäraga heledapäise kaunitari Uarda ümber põimuvad mitmed tegevusliinid, mis jõuavad kõige põlatumate egiptlaste, parashiitide juurest Egiptuse vaarao ja tema lähikondseteni ning annavad lugejale värvika pildi muistsete Niiluse oru elanike tavadest, kommetest ja eluolust.
Romaani üks peategelane Ramses Suur oli üks vähestest Egiptuse vaaraodest, kes valitses oma maad nii kaua -- kogunisti 67 aastat. Tema valitsusaeg oli täis kangelaslikkust ja ta suutis viia Egiptuse õitsengule ning luua rahu hettidega. Ta suri, kui oli üle 80 aasta vana ja oma pika, vitaalse ja õnnistusrohke elu jooksul oli tal 74 naist, 111 poega ja 68 tütart.
Romaan vanast Egiptusest.
Hind:
8,00 EURTeema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Cay Rademacher, Estonia saladus,
Ersen, 2001, hind: 11,00 eurot
Herman Melville, Moby Dick,
Eesti Raamat, 1974, hind: 7,00 eurot
Frederick Forsyth, Šaakali päev,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,00 eurot
Victor Hugo, Jumalaema kirik Pariisis. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevaleht, 2007, hind: 8,00 eurot
Jack London, Smoke Bellew. Merehunt,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Julian Semjonov, Major Vihur. Seitseteist kevadist hetke,
Eesti Raamat, 1983, hind: 2,00 eurot
Max Frisch, Montauk,
Varrak, 1997, hind: 6,00 eurot
Jules Verne, Tsaari kuller,
Kuldsulg, 1994, hind: 6,00 eurot
William Boyd, Sinine pärastlõuna,
Varrak, 1997, hind: 7,00 eurot
Charles Perrault, Madame Leprince de Beaumont, Madame DAulnoy, Haneema jutud ja teised. Klassikalised prantsuse muinasjutud. Europeia sari,
Perioodika, 1994, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 6972 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!