Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
''Narcissus'e'' neeger. Lugu mereltAutor(id): Joseph Conrad
Kirjastus:
Linn:
Aasta: 1994
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Leo Anvelt
Lehekülgi: 208
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud, sisu korras
Mõõdud: 120 × 175 mm
Suurus: väikses formaadis, pehme kaanega
Sisu:
Faksiimiletrükk kirjastuse «Loodus» 1932. a. väljaandest.
Poola perest pärit inglise kirjanik Joseph Conrad (1857-1924) teenis 17. eluaastast alates laevadel, tõusis tüürimeheks ning lõpuks kapteniks. Meremehe kutse viis ta läbi kogu maailma ning mitmete seikluste.
Conrad on üks neist, kelle teoseis võluvalt ühinevad psühholoogilise ja seiklusromaani voorused, põimuvad üksteisega realistlikud ja romantilised niidid.
Käesolev teos on kompositsioonilt ja psühholoogiliste tähelepanekute tiheduselt üks Conradi parimaid. Ja ta on üks omapärasemaid.
Eepilises suuruses ilmneb siin lõpmatu meri rahus ja tormis ning meremeeste kannatused ja võitlused temaga. Aga veel hädaohtlikum orkaanidest näib «Narcissuse» meeskonnale olevat inimene, kummaline surma ootav neeger, kellest ei teata, ons ta teeskleja või tõeliselt haige.
Märksõnad
inglise
ilukirjandus
mereromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
''Narcissus'e'' neeger. Lugu merelt, Joseph Conrad, 1994Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Jane Austen, Uhkus ja eelarvamus,
Varrak, 2002, hind: 20,00 eurot
Guy Browning, Suure juhi päevaraamat. Mõttetu mehe tsenseerimata päevik,
Tänapäev, 2003, hind: 18,00 eurot
Albert Camus, Sisyphose müüt,
Eesti Raamat, 1989, hind: 6,50 eurot
Mollie Panter-Downes, Minu abikaasa Simon,
Tammerraamat, 2023, hind: 17,00 eurot
Fjodor Dostojevski, Idioot II osa,
Avita, 2002, hind: 7,00 eurot
John Steinbeck, Hommiku pool Eedenit,
Varrak, 2001, hind: 30,00 eurot
Diane Gaston, Skandaalikeerisesse sündinud,
Ersen, 2013, hind: 5,00 eurot
Kim Edwards, Unenägude järv,
Ersen, 2018, hind: 15,00 eurot
Maggie O’Farrell, Käsi, mis hoidis mu käest,
Eesti Raamat, 2020, hind: 18,00 eurot
Sally Rooney, Vestlused sõpradega,
Varrak, 2022, hind: 19,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7041 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!