Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Sookoll Kalli, Modris ja kadunud rabapüüAutor(id): Piret Pungas-Kohv
Kujundaja: Triinu Sarv
Kirjastus: Eestimaa Looduse Fond
Linn: Tartu
Aasta: 2022
Originaalkeel:
ISBN: 9789916972731
Lehekülgi: 111
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x165
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Raamat räägib kahest väikesest sookollist, Kallist ja Modrisest. Sookollid raamatus, mis asub omakorda raamatukogus. Kui raamatukogu aga suletakse, võtab seal võimust Unustus, kes hakkab tasapisi paljusid tegelasi nahka pistma. Kalli otsustab Unustuse vastu võidelda ning põgeneda tagasi sohu. Ta loodab sealt üles leida haruldase linnu – rabapüü. Kollitüdruk usub, et just see lind oskab jutustada Kalli minevikust ja sel moel aidata Unustusega toime tulla. Otsimise teekond toob endaga kaasa hulga seiklusi, uusi sõpru ja tuttavaid, küsimusi ning vastuseid Eesti soode kohta. Kollilaste teekonnal aitab järge hoida raamatu sisekaanel olev kaart.
Märksõnad:
SA Eestimaa looduse Fond
Triinu Sarv
märgalad
sood
rabad
rahvajutud
legendid (kirj.)
muinasjutud
lastekirjandus
reisijuhid
Eesti
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sookoll Kalli, Modris ja kadunud rabapüü, Piret Pungas-Kohv, Eestimaa Looduse Fond 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
James Krüss, Timm Thaler ehk müüdud naer. Romaan peamiselt noorele lugejale,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Annie M. G. Schmidt, Viplala lood,
Eesti Raamat, 1969, hind: 7,50 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Ülesandeid ja katseid,
Valgus, 1971, hind: 6,00 eurot
koostanud ja kujundanud Andres Jaaksoo, Eesti lastekirjanduse antoloogia. XII köide. Rähn, mis sa toksid?,
Steamark, 2002, hind: 11,00 eurot
Jaan Kaplinski, Kaks päikest. Teistmoodi muinaslood,
Tänapäev, 2005, hind: 14,00 eurot
Rachel Renée Russell, kaasautorid Nikki Russell ja Erin Russell, Luuseri päevik. Lood mitte kuigi luuserlikust draamakuningannast,
Sinisukk, 2019, hind: 21,00 eurot
Barbie ja Merineitsi lugu. Barbie ja printsesside kool,
Egmont Estonia, 2013, hind: 5,00 eurot
Kristina Ruder, Sigalahedad merioravad?,
Hea Tegu, 2019, hind: 5,00 eurot
Christine Nöstlinger, Vahetuslaps,
Eesti Raamat, 1990, hind: 10,00 eurot
Walt Disney, Must pada,
Egmont Estonia, 1993, hind: 2,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14932 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!