Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Tähtsad tähedAutor(id): Ruth Rudsit ja Iia Vihtla
Kujundaja: Kaie Lilleorg
Kirjastus: Ilo
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949172160
Lehekülgi: 40
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 200 × 230 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Töövihik 5–6 aastastele lastele, kes juba tunnevad tähti ja oskavad sõnu kokku veerida. Õpib eristama sõnas häälikuid, kirjutama õigesti tähti ja kergemaid sõnu ning lugema lihtsamaid lauseid.
Põhirõhk on lugemisoskuse ja häälimise kaudu sõnade kirjutamise oskuse arendamisel. Töövihiku lõpuosas on 10 peitepilti, mille värvimine arendab täpsust, püsivust ja peenmotoorikat ning lihtsalt pakub lapsele huvi, rõõmu, üllatust ja vaheldust. Peitepiltidel kujutatust ei saa aru enne, kui nad värvitud on.
Märksõnad
kirjutamisõpetus
lugemisõpetus
algõpetus
kirjutamisõpetus
lugemisõpetus
algõpetus
töövihikud
värvimisraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tähtsad tähed, Ruth Rudsit ja Iia Vihtla, Ilo 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Koostanud Mall Hiiemäe, Emand kaseladvas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,50 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 15,00 eurot
Eno Raud, Jälle need naksitrallid I,
Eesti Raamat, 1979, hind: 8,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 6,00 eurot
Erich Kästner, Veel üks Lotte (jutustus),
Eesti Raamat, 1990, hind: 4,00 eurot
Heino Pars, Operaator Kõps seeneriigis,
Perioodika, 1980, hind: 4,00 eurot
Gerhard Niese, 100 Kolumbuse muna. Matemaatika ülesandeid, füüsika, keemia ja bioloogia katseid, trikkülesandeid,
Valgus, 1985, hind: 5,00 eurot
Evi Mitt, Nuputa 1,
Koolibri, 1997, hind: 4,00 eurot
Joonas Sildre; kontseptsioon: Joonas Sildre ja Elina Sildre; toimetaja Aidi Vallik, Maailma naba. Koomiksiraamat,
Lugu-Loo, 2009, hind: 14,00 eurot
Menelaos Stephanides, Iidsete aegade lood I-II. Müüte ja legende,
Eesti Raamat, 1991, hind: 18,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14913 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!