Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Headus. Minu tundedAutor(id): Trace Moroney
Kirjastus: Koolibri
Linn:
Aasta:
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Kadri Rahusaar
ISBN: 9789985044544
Lehekülgi: 20
Sari: Minu tunded
Seisukord: ülekiletatud ja veidi kulunud kaaned, raamatukogust kustutatud eksemplar, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210 × 210 mm
Suurus: tavaformaat, kõvakaaneline
Sisu:
Teisi aidata, oma sõpru kuulata, iseend hästi tunda – headus tähendab kõike seda ja veel enamatki.
Trace Moroney on rahvusvaheliselt tunnustatud autor, kelle raamatuid on avaldatud rohkem kui 20 keeles. Sarja «Minu tunded» raamatutes elavad jänkutegelased, kes on asetatud inimeste igapäevaolukordadesse. Mida me tunneme, kui oleme rõõmsad või üksildased, kurvad või vihased, armastavad või pettunud?
Iga raamat sarjast «Minu tunded» on hoolikalt kavandatud, et aidata lapsel paremini mõista oma tundeid ning saavutada sedakaudu suurem iseseisvus ja vabadus. Tunnetest rääkimine õpetab lapsele, et on täiesti normaalne tunda nii rõõmu kui kurbust, viha, armastust või hirmu. Kui suhtuda ka valulikesse tundmustesse kui loomulikesse, on laps oma maailmas rahul ja õnnelik, oma võimetes kindel.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Headus. Minu tunded, Trace Moroney, Koolibri Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Thorbjørn Egner, Kardemoni linna rahvas ja röövlid,
Varrak, 1996, hind: 11,00 eurot
Astrid Reinla, Pätu,
Eesti Raamat, 1988, hind: 6,00 eurot
Ilmar Tomusk, Kolmanda A kriminalistid,
Tammerraamat, 2021, hind: 13,00 eurot
Gareth Moore, Lahenda koos Sherlock Holmesiga,
Egmont Estonia, 2019, hind: 8,00 eurot
John Green, Paberlinnad,
Pegasus, 2015, hind: 15,00 eurot
Tiit Kändler, Kukkuva maa lapsed,
Ajakirjade Kirjastus, 2010, hind: 12,00 eurot
Jaan Rannap, Klaabu (saksa keeles),
Perioodika, 1987, hind: 8,00 eurot
Enn Kippel, Meelis. Ajalooline noorsoojutt,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 4,00 eurot
Avo Paistik, Klaabu juhtumused 1,
Perioodika, 1989, hind: 4,00 eurot
Astrid Lindgren, Vahtramäe Emil,
Tiritamm, 1993, hind: 12,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 15622 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!