Teema: Sari/Perioodika: Loomingu Raamatukogu (LR)
Pealkiri:
SaturninAutor(id): Zdeněk Jirotka
Kujundaja: Maris Kaskmann
Kirjastus: Kultuurileht
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: tšehhi keel
Tõlkija: Leo Metsar
ISBN: 9789916713037
Lehekülgi: 191
Sari: Loomingu Raamatukogu kuldsari 19
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Asjaolu, et olen nii kaua kirjanduse juures vastu pidanud, kinnitab, et ma seda tööd veel korralikult ei oska. Vastasel juhul oleksin juba ammu meremeheks hakanud,“ kirjutab Zdeněk Jirotka (1911–2003) „Saturnini“ eesti väljaande eessõnas 1961. aastal. Elu esimeses kolmandikus jõudis kirglik lõhkeainete entusiast ja tšehhi tulevane kultushumorist Jirotka õppida müürsepa ja ehitusmeistri ameteid, teenida armees raskekuulipildujate alal, töötada veeteede ehituses, kuni viimaks leidis tee kirjanduse ja hiljem raadio juurde.
1942. aastal ilmunud romaan „Saturnin“ on Jirotka läbimurdeteos, mida saatis tohutu menu nii kodus kui ka võõrsil. Loo peategelane on triksterlik teener Saturnin, kes oma isandat soovimatute romantiliste lähenemiskatsete ja pealetükkivate sugulaste eest kaitstes tõmbab ta kõikvõimalikesse sekeldustesse, et need siis omal moel lahendada.
Märksõnad
tšehhi
ilukirjandus
romaanid
huumor
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Saturnin, Zdeněk Jirotka, Kultuurileht 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Eduard Bornhöhe, Vürst Gabriel ehk Pirita kloostri viimsed päevad. Ajalooline jutustus suurest Liivi sõjast (1558-1583),
Elmatar, 1996, hind: 16,00 eurot
Maurice Druon, Kägistatud kuninganna,
Kirjastuskeskus, 2005, hind: 8,00 eurot
Maurice Druon, Isaste õigus,
Kirjastuskeskus, 2007, hind: 5,00 eurot
Gabriel García Márquez, Väljakuulutatud mõrva kroonika,
Perioodika, 1995, hind: 8,00 eurot
Jean-Paul Sartre, Sõnad,
Perioodika, 1965, hind: 5,00 eurot
Herbert Adams, Mõrv hollandi aias,
Eesti raamat, 1996, hind: 5,00 eurot
Ngaio Marsh, Mees lamas surnult,
Eesti raamat, 1995, hind: 5,00 eurot
Mati Unt, Hüvasti, kollane kass. Võlg (jutustused),
Eesti Raamat, 1967, hind: 5,00 eurot
David Lodge, Väike maailm,
Varrak, 1996, hind: 13,00 eurot
Jayne Ann Krentz, Hasartmängija tüdruk,
Ersen, hind: 10,00 eurot
Ilukirjandus all on 22548 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!