Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Lühike maailma ajalugu. Inimkonna lugu esiajaloost kuni tänaseniAutor(id): Alex Woolf
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Ilmar Palli
ISBN: 9789949128082
Lehekülgi: 448
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 169 × 242 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Inimkonna lugu esiajaloost kuni tänaseni.
Inimkond on käinud pika tee sellest ajast alates, kui meie eellased esimest korda kahele jalale tõusid, kuidas me aga sattusime siia, kus oleme täna?
See raamat jutustab meie loo, kuidas konflikti ja intriigi, võimuvõidu ja -kaotuse läbi rajati suured impeeriumid ja hävitati.
Oma 350 pildiga on see raamat visuaalne uurimus. Iga topeltlehekülg keskendub erinevale teemale ja enamikul neist on ajaline järjestus, muutes selle ideaalseks kiireks kordamiseks ja süvenenud lugemiseks.
Kui soovite paljastada esimeste tsivilisatsioonide saladusi, järgnege marodööritsevatele mongolitele nende vallutusretkedel. Soovite selgitada välja, mis muutis koloniaalimpeeriumid hapraiks, ärge otsige mujalt kui “Lühikesest maailma ajaloost”.
* Üle 350 illustratsiooni
* 114 ajalist järjestust
* Esiletõste kastid
* Maailma ajaloo kronoloogia
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lühike maailma ajalugu. Inimkonna lugu esiajaloost kuni tänaseni, Alex Woolf, Ersen 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Uusaeg 8. klassile,
Avita, 1998, hind: 7,00 eurot
V. K. Furajev, P. M. Kuzmitšov, J. S. Girenko... jt., Uusim aeg 1939-1980. Õpik XI klassile,
Valgus, 1981, hind: 4,00 eurot
Emilia Muuga, Ramon Loik, Georg-Henri Kaup, Raul Savimaa, Erkki Koort, Julgeolekuohud Balti riikide merealuste ühendustega seotud kriitilisele taristule,
Sisekaitseakadeemia, 2024, hind: 4,00 eurot
Jüri Saar, Arnold Sinisalu, Ramon Loik, Erkki Koort, Kaide Tammel, Raul Savimaa, Venemaa võimalike arengute mõjust Eesti julgeolekule,
Sisekaitseakadeemia, 2024, hind: 4,00 eurot
Erkki Koort, Ramon Loik, Jaanika Puusalu, Raul Savimaa, Asendusteenistuse rakendamise võimalused Eesti kaitse- ja kriisivõimekuse suurendamiseks,
Sisekaitseakadeemia, 2023, hind: 5,00 eurot
Nõukogude riigi ja õiguse alused. Õppevahend VIII klassile,
Valgus, 1977, hind: 5,00 eurot
Guido Ilves, Loodusõnnetused, mis vapustasid maailma,
OÜ Asporal, 1999, hind: 9,00 eurot
Virkko Lepassalu, Süümepiinadeta. Georg ja Lennart Meri sidemetest eriteenistustega ja selle tagajärgedest,
V. Lepassalu, 2005, hind: 25,00 eurot
Peatoimetaja Jaanika Puusalu, Turvalisuskompass 2021/1. Turvalisuse ja julgeoleku teadusajakiri,
Sisekaitseakadeemia, 2021, hind: 4,50 eurot
Peatoimetaja Jaanika Puusalu, Turvalisuskompass 2023/5. Turvalisuse ja julgeoleku teadusajakiri,
Sisekaitseakadeemia, 2023, hind: 4,50 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5960 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!