Teema: Kultuur
Pealkiri:
Euroopa kummaline surm. Edmund Burke'i Seltsi raamatAutor(id): Douglas Murray
Kirjastus: Post Factum
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
Tõlkija: Maarja Maasikas
ISBN: 9789949603862
Lehekülgi: 396
Sari: Edmund Burke'i Seltsi raamat
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
1994. aastal avaldas USA välispoliitikaekspert Robert Kaplan ajakirjas The Atlantic artikli „Saabuv anarhia”. Kaplan väitis, et sel ajal kui lääne võrdõiguslased võitlevad nais- ja geiliikumiste järjest marginaalsemate aspektide eest, areneb muu maailm risti vastupidises suunas. Douglas Murray 23 aastat hiljem ilmunud raamat kinnitab Kaplani teesi õigsust ja näitab, et anarhia on lõpuks jõudmas ka Euroopasse. Liberaalne immigratsioonipoliitika on meelitanud meie mandrile miljoneid inimesi, kelle arvates pole liberaalsetel ideedel tulevikku. See põhivastuolu ütleb aga paraku, et tõeline tohuvabohu on alles tulekul.
„Euroopa kummaline surm“ ilmus Ühendkuningriigis 4. mail 2017 ja sellest sai kohe menuk. Teos püsis Sunday Timesi raamatumüügi esikümnes peaaegu 20 nädalat ja sai aasta üheks enimmüüdud raamatuks.
Märksõnad:
Post Factum
Edmund Burke'i Seltsi raamat
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Euroopa kummaline surm. Edmund Burke'i Seltsi raamat, Douglas Murray, Post Factum 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Ants Viires, Puud ja inimesed. Puude osast Eesti rahvakultuuris,
Valgus, 1975, hind: 17,00 eurot
Franz Fühmann, Nibelungide laul,
Eesti Raamat, 1983, hind: 7,00 eurot
Märt Hennoste, Kirjandiõpetuse käsiraamat keskkoolile,
Valgus, 1990, hind: 7,00 eurot
toimetaja Arvo Krikmann, Reetor 2003/1. Uurimusi folkloori lühivormidest,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2003, hind: 4,00 eurot
Arvo Krikmann ; Eesti Kirjandusmuuseum, folkloristika osakond, Eesti Kultuuriloo ja Folkloristika Keskus, Reetor 2004/3 Sai hea obaduse vastu obadust. Löömist ja peksmist märkivad väljendid eesti keeles,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2004, hind: 4,00 eurot
Vahur Laiapea, Keel on lahti + DVD. Tähendusi viipekeelest,
Eesti Keele Sihtasutus, 2007, hind: 14,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 8,00 eurot
Anne Hussar, Arvo Krikmann ja Ingrid Sarv, Vanasõnaraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Mall Hiiemäe, Kodavere pajatused. Kujunemine ja koht rahvajututraditsioonis,
Eesti Raamat, 1978, hind: 5,00 eurot
Kaja Plado, Krista Sunts; toimetanud Airi Kapanen, Eesti keele lugemik-tööraamat 8. klassile. 1. osa,
Innove, 2017, hind: 7,00 eurot
Kultuur all on 4882 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!