Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Ei mingit leppimist vähemaga kui õnnAutor(id): Helina Kuusemäe
Kujundaja: Vallo Hallik
Kirjastus: Hea Tegu
Linn:
Aasta: 2024
Originaalkeel:
ISBN: 9789916754078
Lehekülgi: 192
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x148
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
See autobiograafiline lugu on naisest, kelle inimsuhted kiskusid kiiva juba lapsepõlvekodus. Elades üle oma lapse- ja noorukiea ja suundudes nüüd isiklikku ellu, saab ta tunda vaid pettumust, valu ja vägivalda selle kõikvõimalikes variatsioonides. Lugu on omavahel läbi põimunud kogemustest, mälestustest, valusatest õppetundidest, enesevigastamistest ja hetkedest, mis aitavad tal raskustes ellu jääda, mitte alla anda, ja võidelda enda õiguse eest olemas olla. Kukkudes uuesti püsti tõusta ja kindlasti oma õnne leida. Lugu algab suure valuga ja lõpeb jõulise natuuri kasvamisega varemetelt kokku korjatud rusudest.
Märksõnad:
Hea Tegu
Vallo Hallik
Kuusemäe, Helina
perevägivald
inimsuhted
eesti
autobiograafiad
mälestused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ei mingit leppimist vähemaga kui õnn, Helina Kuusemäe, Hea Tegu 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Mihhail Kissel, Giambattista Vico,
Eesti Raamat, 1985, hind: 3,00 eurot
Johan Pitka. Isikunimede register: Jaan Isotamm, Minu mälestused I-III. Orkaanis ja džunglis (Minu mälestused IV). Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 11,00 eurot
Aino Kallas, Pärjapunuja. Päevaraamat aastaist 1897-1906,
Eesti Raamat, 1994, hind: 9,00 eurot
Aino Kallas, Suurlinnade udus ja säras. Päevaraamat aastaist 1922-1926,
Eesti Raamat, 1996, hind: 9,00 eurot
Enn Vaino, Laante süles, tuulte vallas 1,
E. Vaino, 2007, hind: 8,00 eurot
Aino Kallas, Pööripäevad. Päevaraamat aastaist 1927-1931,
Eesti Raamat, 1996, hind: 6,00 eurot
Enn Anupõld; Eessõna: Juhan Peegel, Vana telemasti varjus. Lugusid raadio- ja teletegijatest 1960-2005,
Maalehe Raamat, 2005, hind: 8,00 eurot
Victoria Eugenia Henao, Pablo and Me,
Random House, 2020, hind: 8,00 eurot
Antonia Fraser, Armastus ja Louis XIV. Naised Päikesekuninga elus,
Argo, 2008, hind: 19,00 eurot
Amanda Kloots ja Anna Kloots, Ela oma elu. Lugu sellest, kuidas ma armastasin Nick Corderot ja ta kaotasin,
Sinisukk, 2021, hind: 30,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4521 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!