Teema: Sõnaraamatud
Pealkiri:
Hiiu sõnaraamatAutor(id):
Kujundaja: Merle Moorlat
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789985796214
Lehekülgi: 310
Seisukord: pisut määrdunud kaaned, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
«Hiiu sõnaraamat» esitab hiiu keele põhisõnavara ja murdesõnu kõigist Hiiumaa murrakutest (kihelkondadest): Emmastest, Käinast, Reigist ja Pühalepast. Sõnaraamat on mõeldud hiidlasele, hiiu keele õppijale ja igale huvilisele. Sõnade tarvitamist hõlbustavad lisatud põhivormid ja näitelaused. Hiiu keele omapära tuleb esile esmajoones tema häälikulises küljes, mistõttu on näidatud ka üldtuntud sõnade puhul nende hiiupärast hääldust ja kasutusviisi.
Märksõnad:
sõnastikud ja keeleõpe
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Hiiu sõnaraamat, , Eesti Keele Sihtasutus 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Sõnaraamatud alla viimati lisatud:
Johannes Silvet, Inglise-eesti sõnaraamat. English-Estonian Dictionary,
TEA Kirjastus, 2009, hind: 29,00 eurot
Johannes Silvet, Inglise-eesti sõnaraamat. English-Estonian Dictionary,
TEA Kirjastus, 2002, hind: 28,00 eurot
Koostanud P. Arumaa, B. Pravdin, J. V. Veski, Vene-eesti sõnaraamat I-II,
Valgus, 1975, hind: 10,00 eurot
Koostanud Johannes Silvet, Inglise-eesti sõnaraamat I-II. An English-Estonian dictionary (komplekti hind),
Valgus, 1990, hind: 4,00 eurot
Koostanud Jaakko Lehtonen, Liisa Löfman ja Ants Pihlak, Soome-eesti-inglise koosolekusõnavara / Suomen-viron-englannin kokoussanasto / Finnish-Estonian-English conference manual,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1991, hind: 3,00 eurot
Koostanud Ülev Aaloe, Ilmar Mullamaa, Tiina Mullamaa, Anu Saluäär, Juhan Tuldava ja Enno Turmen. Toimetanud Henrik Sepamaa, Rootsi-eesti sõnaraamat / Svensk-estnisk ordbok,
Valgus, 1993, hind: 6,00 eurot
Aavo Valmis, Lemetar Valmis, Õigekeelsuse käsiraamat,
TEA Kirjastus, 2006, hind: 10,00 eurot
Toimetanud: Ruth Mägi, Eesti-inglise sõnaraamat. Estonian-english dictionary,
Tea, 2005, hind: 15,00 eurot
Johan Tamm, Eesti-vene sõnaraamat. Эстонско-русский словарь,
Valgus, 1999, hind: 15,00 eurot
Paul F. Saagpakk, Eesti-inglise sõnaraamat,
Koolibri, 2000, hind: 20,00 eurot
Sõnaraamatud all on 915 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!