Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Jõulumets""Eesti jõudmine. Kõned ja kirjuti..""Kahe ilma vahel""Valguse nimi""Golden memories""Kivi kiljatas aknasse. Luuletusi s..""Lauludest helisevad aastad. Tõrva..""Aiatiigid. veejoad, Ojad, kivid, t..""Teateid Bardo eeskojast""Keemia (õpik eri-keskõppeasutust..""Smuutid. Üle 100 suurepärase seg..""Inimese teekond""Rahutu""Elu Provence'is""Aroomteraapia""Paul Raud 1865-1930""Käsitöö 5. klassile""A State of Blood: The Inside Story..""Lipsia Briefmarkenkatalog 1962. Eu..""Jõulusalmid""Lihtne tõde""Kiusatus""Kõik põhjata kaevu""Proosa""Eriline sudoku""Piiblit avades""Noorteseire aastaraamat 2011. Noor..""Kummitushääled""Kirss aias ja köögis""Vaimusõõrmed""Kired ja pered""Linnud, loomad ja sugulased""Pikker 1986/8""Matemaatika III klassile""Noora. Palokaski II""Kuu kumavas valguses""Vangistusseadus. Kommenteeritud vÃ..""Kodutute küla 1-4""Ajarefrään""Toite väikelastele""Valged hambad""Lühikesed koolilood / Short Schoo..""Õun aias ja köögis""Rätiku Roosi""Punane hunt""Düsseldorfi mõrvar""Tohuvanohu""Jah, on küll""September""Kustutatud poiss""Minu imeline elu 2. Mälestused""Ellujäänud""Kolme lõvi ja greifi all PõhjasÃ..""Elu Picassoga. Kümme aastat armas..""Käsitöö album 22. Tehnikaid ja ..""The white book. Losses inflicted o..""Praktiline taimeanatoomia""Sosina kaugusel""Metsikud tuuled""Soengud & jumestus""Exercises in English grammar on ca..""English form 7""Mesilasemade kasvatamine""Teeline ja tähed. Eurooplase Karl.."
64 tk kogusumma: 582,10 EUR

Teema: Eesti luule
Pealkiri: Jäljed allikal
Autor(id): Jaan Kaplinski
Kujundaja: H. Laretei ja Villu Toots


Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1965
Originaalkeel:
Lehekülgi: 64
Sari: Noored autorid 1964

Seisukord: ümbrispaber kohati kulunud, sisu korras

Mõõdud: 110 × 165 mm
Suurus: taskuformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
#T266#
Käesolev värsivihik on Jaan Kaplinski esimene raamat.
TRÜ-s õppis Jaan Kaplinski prantsuse keelt ning strukturaalset ja matemaatilist lingvistikat. Samuti tegeles ta ülikoolipäevil orientalistikaga ning tõlkis hispaania kangelaseepose «Laul minu Cidist», samuti Aafrika luulet. Tema värsse on ilmunud ajakirjanduses, proosat noorte kogumikus «13 autorit».

Et jõgi on ise endale tee
et meri ei tea oma nime
ja kuslapuu lõhn üle pimeda vee
on laulus kui imede ime

Et leidjate taldu ei põleta vaev
et valges võib elada pime
et janusest minust sai jooja ja kaev
on laulus kui imede ime


Märksõnad
eesti
ilukirjandus
luuletused

Sari: Noored autorid 1964

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Luule alla viimati lisatud:

Artur Alliksaar, Artur Alliksaar. Väike luuleraamat,
Eesti Raamat, 1984, hind: 7,00 eurot

Nikolai Baturin, Maa-alused järved. Luuletusi 1963 - 1967,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,00 eurot

Aleksander Suuman, Sõnad sulavad taevaga ühte (luuletused 1963-1976),
Eesti Raamat, 1977, hind: 6,00 eurot

Aino Kallas, Igaviku väraval. Valitud luuletused,
Eesti Raamat, 1979, hind: 2,50 eurot

Ellen Niit, Maailma pidevus. Luuletusi aastaist 1946-1976,
Eesti Raamat, 1978, hind: 9,00 eurot

Aleksandr Puškin, Luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,00 eurot

Juhan Sütiste, Luuletused. Juhan Sütiste teosed I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 6,00 eurot

Nikolai Baturin, Väljadelt ja väljakutelt,
Eesti Raamat, 1972, hind: 4,00 eurot

Betti Alver, Tähetund. Valik luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1966, hind: 12,00 eurot

Aleksander Suuman, Krähmukirjad. Luulet 1963-1966,
Eesti Raamat, 1966, hind: 4,50 eurot



Luule all on 3575 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee
Jäljed allikal, Jaan Kaplinski, Eesti Raamat 1965 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud