Teema: Kunst
Pealkiri:
COLD WAR/PAINT IT BLACKAutor(id): Joanna Hoffmann
Kujundaja: Valter Jakovski
Kirjastus: Tartu Kunstimuuseum
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
Tõlkija: Peeter Talvistu
ISBN: 9789949987986
Lehekülgi: 80
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 240x175
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kõvakaanelisest kataloogist leiab põhjaliku fotoülevaate Art Allmäe veneteemalistest näitustest "Cold War" ja "Paint It Black", mis toimusid 2014., 2016. ja 2017. aastal Tallinnas Draakoni galeriis, Tartu Kunstimuuseumis ja EKKMis Köler Prize´i raames. Samuti on kataloogis näituse kuraatori Joanna Hoffmanni intervjuu kunstnikuga. Kataloog täiendab Tartu Kunstimuuseumis avatud Art Allmäe isikunäitust “Paint it Black II”.
Art Allmägi (s 1983) on eesti skulptor ja installatsioonikunstnik. Ta on õppinud Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis kiviraiumist ja sepatööd, Tartu Kõrgemas Kunstikoolis (BA) ning Eesti Kunstiakadeemias (MA) skulptuuri ja installatsioonikunsti. Kunstniku loomingut iseloomustab julgete, sageli vulgaarsete, humoorikate ja šokeerivate teemavalikute ning märkimisväärselt professionaalsete tehniliste oskuste hästi tasakaalustatud sümbioos.
Tartu Kunstimuuseum
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
COLD WAR/PAINT IT BLACK, Joanna Hoffmann, Tartu Kunstimuuseum 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Tiiu Viirand, Kunstiraamat noortele,
Kunst, 1982, hind: 4,50 eurot
F. Matt, Evald Okas,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,00 eurot
Marianne Bernhard, Gabriele Bodmer, Margit Bogner, Stanislawa Dworak, Sibylle Gappa, Riccarda Höft, Barbara Kappelmayr, Friederike Lutz, Margarethe Setz, Bettina Siegmund, Gabriele Waldmann, Kirsten Winkler, Kunstileksikon. Arhitektuur, skulptuur, maalikunst, graafika, fotograafia, tarbekunst, sisekujundus,
Kunst, 2000, hind: 25,00 eurot
Edward Dolnick, Päästekunstnik. Tõsielujutustus kunstist, kunstivarastest ja ühe kadunud kunstiteose otsingust,
Olion, 2007, hind: 6,00 eurot
Andres Siplane, Luukide vaatlemisest,
2021, hind: 13,00 eurot
Jaak Adamson, Andres Adamson, Kunstiõpik gümnaasiumile,
Argo, 2002, hind: 14,00 eurot
Jaak Kangilaski, Üldine kunstiajalugu,
Kunst, 2001, hind: 14,00 eurot
Villem Raam, Eksliibris ja Evald Okas,
Kunst, 1986, hind: 8,50 eurot
Heiki Pärdi, Eesti talumaja lugu. Ehituskunst ja elu 1840–1940,
Tänapäev, 2012, hind: 55,00 eurot
Priit Valge, Saunateed astudes. Koobassaunast kodu-spaani. Saunaehitaja märkmed,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 18,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2222 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!