Kellassepa tütar, Kate Morton, Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Tartu Riikliku Ülikooli Botaanika..""Времена года. Книж..""Sinagi kuulud kiviaega. Også du h..""Kratsimine aitab ka vesikirpude va..""Tee sangarlusele [luuletused]""Kui aeg saab täis I-II""Herilasepesa""Ilutegija 1997/4""Rohusöödad. Nende tootmine ja ka..""Teatrielu 2024""Свадьба Тоотса. Бу..""Kelle tee on varjul""Õmblemine ja konstrueerimine. Tö..""Kõige halvim parim raamat""Kõrgtrüki tehnoloogia""Laulab Laine""Küünlad. Valmistamine. Kaunistam..""Mati Ploompuu kogutud kõned 2003""Une nägu peeglis""Maleaabits""Atlandi ookean. Näidend neljas va..""Eesti putukate levikuatlas 3. Kiil..""The Story of Thanksgiving""Roots of War""Finantssuhted 2008. Süstematiseer..""Püha isa paavst Johannes Paulus I..""Huvitav raadiotehnika""Süütu neiu päästmine""Suvi Põldmarjamajas. Viies raamat""Rändlindude lahkumine Eestist 194..""Meri elab""Väike ravimtaimeraamat""Mikrophotographie""Kannatus sai mulle võiduks""Maalritööd""Suur küpsetamisraamat I osa""Sandra 2007/6. Вязание. М..""Эстония-Россия: ис..""Kosmose mutid 3 (koomiks)""Ökoskaudist ökovallani""Arvuti killud""Füüsika VI kl.""Elumõnud""Masinaehitusjoonestamine""Kõrbeisade tarkus""Ilutegija 1999/5""Pariisi saladused. Neljas osa""Kartuli ja juurvilja kasvatamine i..""Eesti Geoloogiakeskuse aastaraamat..""Electromechanical characterization..""Isetehtud kingitused""Mürisevad autod""Toiduretsepte üleminekuks tervisl..""Contest""Suur sula""Idioot""Ma kandun mööda Linnuteed""Ehitaja käsiraamat 2006""Põrgupõhja uus vanapagan""Juhend lindude rõngastamiseks. С..""Kaksainus. Maailma armastusluulet""Ülevaade kuriteoennetuse planeeri..""Minekulaulud""Gara radinieki. Vacu maksla pedeja..""Vene-eesti mäenduse sõnastik. Р..""Keemia lühikursus gümnaasiumile""Õigekeelsussõnaraamat""Lovis Corinth 1858-1925 Acht farbi..""Saksa-eesti sõnaraamat koolidele...""Lemmiklaulik V""Kuldne kokaraamat. Üle 280 suurep..""Keskkonnakaitse ja loodushoid. Kir..""Ränduri aabits""Suur solvangute raamat""Дебют и миттельшпи..""Minutiravi""Which? Guide to France: The All-in..""Jäljed kivil""Valik toiduretsepte""KINKEKAART 15""Orchid Ecology And Protection in E..""Ilutegija 1994/15""Junna. Auhinnatud teos nii noortel..""Esimesed sammud Hiina kalligraafia..""Hiiobi Tütar""The Alphabet Sisters""Kuningas Gudea templihümn""Noorte suvepäevad. Laulik. Лет..""Imeline hetk""Воскресение (роман..""Mälestusi eluteelt II. Kolm Marle..""The Summer Seaside Kitchen (Summer..""A Photographic Guide To Prague""Eesti pilvikud""Kunst 1990/01 (75). Kujutava ja ta..""Geomeetria ülesannete kogu. Stere..""Hallo, kosmos! Palju õnne"
97 tk kogusumma: 775,65 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Kellassepa tütar
Autor(id): Kate Morton
Kujundaja: Britt Urbla Keller


Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Lii Tõnismann
ISBN: 9789985348734
Lehekülgi: 504
Sari: Varraku ajaviiteromaan

Seisukord: kaaned pisut kulunud ja ühest nrgast veidi katki, üldiselt korralik raamat

Mõõdud: 203x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega

Sisu:
#T188# VPT

Üheksateistkümnenda sajandi Inglismaal jäetakse ühel talvel Londoni tänavatele maha väike tüdruk. Keegi saladuslik võõras lapsendab ta ning tüdrukust saab järgemööda varas, sõber, muusa ja armuke. 1862. aasta suvel, kui ta on just saanud 18-aastaseks, viibib ta koos grupi kunstnikega ühes kaunis majas, mis paikneb Thamesi jõe ülemjooksu vaikses käärus. Majas kasvavad pinged ning ühel palaval pärastlõunal kostab lask. Üks naine on tapetud, teine kaob ning tõde juhtunu kohta kaob ajapragudesse. Möödub rohkem kui sajand ning paljud võõrad külastavad Birchwood Manorit, kuid maja ei reeda toimunut, enne kui sinna satub veel üks noor naine, kes vajab selgitust omaenda perekonna saladusele … Kui „Kellassepa tütre” saladus vähehaaval paljastuma hakkab, saame teada nende inimeste lood, kelle elud on olnud selle härrastemajaga seotud 1862. aasta saatuslikust päevast saadik. Põnevalt üles ehitatud ja mitmekihiline raamat annab taas tunnistust Kate Mortoni oskusest paeluvaid lugusid jutustada. Kate Morton on sündinud Lõuna-Austraalias ja üles kasvanud Queenslandi mägedes. Ta on lõpetanud ülikooli teatrikunsti ja inglise kirjanduse alal. Tema romaane on avaldatud paljudes keeltes.

Originaali pealkiri The clockmaster's daugter. Eesti keeles

Märksõnad:
Varrak
Varraku ajaviiteromaan
inglise
Austraalia
ilukirjandus
romaanid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Kate Morton, Unustatud aed. II osa,
Varrak, 2013, hind: 12,00 eurot

Kate Morton, Kojutulek,
Varrak, 2024, hind: 34,00 eurot

Kate Morton, Järvemaja. Sari Varraku ajaviiteromaan,
Varrak, 2016, hind: 6,00 eurot

Kate Morton, The Forgotten Garden,
Atria Books, 2009, hind: 6,00 eurot

Kate Morton, Kauged tunnid,
Varrak, 2025

Kate Morton, Saladuse hoidja,
Varrak, 2014

Kate Morton, Maja Rivertonis,
Varrak, 2009

Kate Morton, Unustatud aed. I osa,
Varrak, 2013

Kate Morton, The Distant Hours,
Pan Books, 2011

Teema Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:

Miguel de Cervantes Saavedra, Teravmeelne hidalgo Don Quijote La Manchast II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 5,00 eurot

Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Raamat, 1975, hind: 23,00 eurot

Karel Čapek, Aedniku aasta,
AED, 1996, hind: 14,00 eurot

Jens Peter Jacobsen, Proua Marie Grubbe,
Eesti Raamat, 1996, hind: 3,00 eurot

Oscar Wilde, Dorian Gray portree,
Eesti Raamat, 1972, hind: 10,00 eurot

Eduard von Keyserling, Õhtused majad (jutustus). Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1989, hind: 7,00 eurot

Horace Walpole, Otranto loss,
Eesti Raamat, 2008, hind: 8,00 eurot

Hermann Hesse, Stepihunt,
Kupar, 1993, hind: 8,00 eurot

Axel Munthe, San Michele raamat,
KRK, 1992, hind: 4,00 eurot

Axel Munthe, San Michele raamat,
Monokkel, 1992, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7187 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee
Kellassepa tütar, Kate Morton, Varrak 2020 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud