Sild Kitsekeste lugu, Menu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Veljo Tormis. Jonni pärast helilo..""Geniaalsed koerad. Milles avaldub ..""Mul on kodus merisiga""Jõhvikavärvija""Õmblemine. Täielik käsiraamat""Maailma müüdid. Illustreeritud ..""Laule naiskoorile""Nuputa II""Kõrgtrüki tehnoloogia""Lihtsad smuutid""Midnight sunshine / Полуноч..""Lindude rände atlas. Maailma lind..""Maailma TOP 10""Maismaakilpkonnad""Heino Elleri klaverilooming""Piesni i piosenki filmowe (songs)""Olen algus ja lõpp""Hetked igavikust. Meelisklusi maai..""Sassi raviraamat. Ravimine ravimta..""Metsa mõte [artiklikogumik]""Tervislikud Nõuanded Metsatarga V..""Reumatoidartriit. Juhendmaterjal p..""Gaasi kasutamine ettevõtetes""Saladused, mis on inimestel, kes p..""Kolm laipa, kõik surnud ehk Krimi..""Soome lahe kahel kaldal. Eesti mä..""Naisõiguslased ja teisi jutustisi""Karikas kihwti ja teisi jutustusi""Давайте работать! ..""Vana foto pappalusel nr. 5""Urka wana kingitus ja Janni unenä..""Ebalõikuskuu. Viru märkmik""Pöialpoiss - made in Luxenbourg""Viljapuude pookimine. Juhised aiap..""Roheline tee""Kalevipoeg. Eesti rahva eepos""Mullateadus""Бяла Въздишка = A Whit..""Bakteriaalsed toidumürgitused""Eduard Viiralt. 185 reproduktsioon..""Kunst 1958/1. Kujutava ja tarbekun..""Lastehaigused""Kehakultuur. 1985/5 märts""Helitehnika kodus""Toit meid kahjustab, toit meid ter..""Kaunid õied läbi sajandite. Üle..""Gripiraamat. Nõuandeid ennetuseks..""Adèle. Jane Eyre varjatud lugu""Lapsepõlve mõjud""Eesti uuema rahvalaulu kujunemine""Parma klooster""Eesti kunsti ajalugu I. köite I. ..""Broomõlitrükid. Bromoil prints""Tehislikkuse poliitika""Muusikalised meistriteosed""Kõrgklassi stereoradioolad""Pärlid sigadele""Reiki II. Ravimine kosmilise energ..""Eesti kunstist ja kunstikäsitluse..""Mere ja taeva üksilduses""Rahvaravitseja 2010/ 12""Jänku""Hiina meditsiin ravib depressiooni""Huvitav raadiotehnika""Heldur Viires. Maalid ja monotüü..""Tervis söögirõõmude kaudu""25 reproduktsiooni metsotintosarja..""Tervise alkeemia. Hiina meditsiini..""Kunst 1963/1. Kujutava ja tarbekun..""Kadrioru kunstimuuseumi aardeid""Aastaga haigustest priiks. Tervend..""Ahjupanniroad""Eesti rahvakalender I""Hingamise jõud. Õige hingamise k..""Ainult koos tütrega""Синтетические и пр..""Puuviljad, marjad, tervis. Toitev..""Artikleid graafilisest disainist""Linnad inimestele"
79 tk kogusumma: 853,50 EUR

Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri: Sild. Kitsekeste lugu
Autor(id): Kertu Sillaste ja Alexandra Salmela
Kujundaja: Einike Soosar


Kirjastus: Menu Meedia
Linn:
Aasta: 2025
Originaalkeel:
ISBN: 9789916731895
Lehekülgi: 48

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 240x240
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Kirjanik Alexandra Salmela tutvustab raamatut Sild järgmiselt: Sild on lugu hirmust tundmatu ees, hirmust, millest saab üle koos mängides. Nii nagu kolm kitsekest meie loos, vajavad ka lapsed turvalist võimalust koos mängida, koos avastada ja koos luua. Mäng aitab ületada erimeelsusi ja kasvatab empaatiat. Just mängimise kaudu tulevad esile lapse uudishimu, avatus ja võime luua suhteid. Kuigi Sild on mõeldud kõige noorematele lugejatele, pakub see võimalust käsitleda keerulisi teemasid: hirmu tundmatu ees, võõristust ja ksenofoobiat. Loo süžee on inspireeritud tuntud muinasjutust kolmest kitsetallest ja silla all elavast trollist, kuid seekord on koletiseks hoopis hirm ise. Kitsekesed elavad oma turvalises maailmas, kuni ilmneb oht midagi on silla all. Suuremad loomad satuvad paanikasse, väikseim aga on uudishimulik ja usaldav ja soovib tundmatut tundma õppida. See loob hea võimaluse arutada lastega erinevate tunnetega toimetulekut ning julgustada avatust ja sõbralikkust. Raamatu illustratsioonid on Kertu Sillaste loonud kila-kola kasutades, need on valmistatud erinevatest jääkidest, vidinatest ja taaskasutatud materjalidest. See visuaalne lähenemine innustab ka lapsi looma pilte erinevatest materjalidest ja oma lugusid jutustama.

Märksõnad:
Menu Meedia
Einike Soosar
Kertu Sillaste
eesti lastekirjandus

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:

Vladimir Beekman, Kurbade kivide linn,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 6,00 eurot

Juhan Jaik, Kaarnakivi. Valimik tondi- ja loomajutte,
Eesti Raamat, 1980, hind: 12,00 eurot

Elar Kuus, Memme musi,
Eesti Raamat, 1978, hind: 7,00 eurot

Kristel Salu, Viljaküla Brita memuaarid,
Tänapäev, 2002, hind: 6,00 eurot

Aino Pervik, Kunksmoor. Kunksmoor ja kapten Trumm,
Eesti Raamat, 1986, hind: 14,00 eurot

Riho Lahi, Värdi,
Eesti Raamat, 1980, hind: 6,00 eurot

Friedrich Reinhold Kreutzwald, Eesti rahva ennemuistsed jutud,
Eesti Raamat, 1967, hind: 11,00 eurot

Kristiina Kass, Kasper ja viis tarka kassi,
Tänapäev, 2011, hind: 14,00 eurot

Aino Pervik, Paula aabits,
Tiritamm, 2008, hind: 11,00 eurot

Lilian Kivi, Milvi Roosleht, Aabits,
Valgus, 1985, hind: 6,00 eurot



Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3856 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee
Sild. Kitsekeste lugu, Menu Meedia 2025 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud