Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Tartu piltpostkaartidelAutor(id): Koostanud Aivo Aia, Eevi Kärdla
Kujundaja: Aivo Blum
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789985627235
Lehekülgi: 176
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 205 × 277 mm
Suurus: suur formaat, kõva köide
Sisu:
Tartut mainiti esmakordselt aastal 1030, Tartut kujutavaid piltpostkaarte on aga välja antud alates aastast 1894. Albumisse «Tartu piltpostkaartidel» on koondatud üle 150 rikkalikult kaunistatud värvilise piltpostkaardi, millest enamik pärineb 19. sajandi lõpust ja 20. sajandi algusest. Postkaartidel näha olevaid paiku, hooneid ja sümboolikat tutvustavad tekstid annavad ülevaate nii Eesti postinduse kui ka Tartu linna huvitavast ajaloost.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Tartu piltpostkaartidel, Koostanud Aivo Aia, Eevi Kärdla, Tänapäev 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Maarahva elujõud II. Müüdid ja tegelikkus,
Elmatar, 1998, hind: 6,00 eurot
Autorite kollektiiv, Esimene aastasada. Valik Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tekste,
Postimees, 2020, hind: 15,00 eurot
Mart Laar, Saaremaa 1944. Eesti laskurkorpuse kannatuste rada,
Varrak, 2010, hind: 18,00 eurot
Lembit Andresen, B. G. Forselius ja koolmeistrite ettevalmistamise algus Eestis [loengukonspekt üliõpilastele],
Eesti NSV Kõrgema ja Keskerihariduse Ministeerium, 1976, hind: 4,00 eurot
Olaf Kuuli, Eesti NSV revolutsioonimälestisi,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Hannes Valter, Ausalt ja avameelselt Landeswehri sõjast, Võnnu lahingust, Riia operatsioonist,
Perioodika, 1989, hind: 3,00 eurot
Kõrgemad võimu vahendajad ENSV-s,
Kistler-Ritso Eesti Sihtasutus, 2000, hind: 5,00 eurot
Priit Vesilind, Eesti aastal 1979,
Varrak, 2006, hind: 24,00 eurot
Lembit Andresen, Eesti rahvakoolid 18. sajandil. Metoodiline materjal eesti kirjanduse ja ajaloo õpetajatele,
Eesti NSV Haridusministeerium, 1983, hind: 6,00 eurot
Eduard Grosschmidt, Pealuu märgi all. Mälestusi Kuperjanovi partisanide sõjaretkilt,
Mats, 1995, hind: 16,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3526 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!