Teema: Kunst
Pealkiri:
Eesti keraamika 1923-1998. Estonian ceramics 1923-1998Autor(id): Koostanud: Helene Kuma ja Kersti Laanmaa
Kujundaja: Jüri Kass
Kirjastus: Eesti Keraamikute Liit
Linn:
Aasta: 1998
Originaalkeel:
Tõlkija: Piret Viilu, Pille Runtal
Lehekülgi: 122
Seisukord: pisut kulunud ja määrdunud kaaned, sisu olemas ja korralik
Mõõdud: 203 × 280 mm
Suurus: suures formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kataloog annab ülevaate eesti keraamika ajaloost ning esindajatest. Toodud on keraamikute lühitutvustused ning loomingunäited.
Märksõnad:
tarbekunst
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti keraamika 1923-1998. Estonian ceramics 1923-1998, Koostanud: Helene Kuma ja Kersti Laanmaa, Eesti Keraamikute Liit 1998Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst alla viimati lisatud:
Edward Dolnick, Päästekunstnik. Tõsielujutustus kunstist, kunstivarastest ja ühe kadunud kunstiteose otsingust,
Olion, 2007, hind: 6,00 eurot
F. Matt, Evald Okas,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 6,00 eurot
Jaak Adamson, Andres Adamson, Kunstiõpik gümnaasiumile,
Argo, 2002, hind: 14,00 eurot
Johan Köleri (1826-1899) 125. sünni-aastapäeva tähistamise näituse kataloog. Иохан Келер (1826-1899) к 125-летию со дня рождения каталог выставки,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1951, hind: 4,00 eurot
Villu Toots, Kirjakunsti abc. Grotesk ehk plokk-kiri,
Eesti Raamat, 1972, hind: 8,00 eurot
Aili Vint, Kollane sinises nagu päikene taevas,
Kunst, 1980, hind: 6,00 eurot
Saksa litograafia inkunaablid. Inkunabeln der Deutschen Lithographie,
Tartu Ülikooli Raamatukogu, 1997, hind: 9,00 eurot
Ott Kangilaski, Evald Okas, Sügavtrükitehnikad,
Kunst, 1965, hind: 9,00 eurot
Erna Siebert, Werner Forman, Indianerkunst. Der amerikanischen nordwestkünste,
Artia, 1967, hind: 8,00 eurot
Koostanud A. Remmel ja M. Alas, Peatükke kunstiajaloost,
Valgus, 1989, hind: 5,00 eurot
Kunst all on 1281 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!