Minu Dublin Seitse kodu Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Мировая художеств..""Tartu Kultuurkapital 1992-2002""Akadeemia 2007/2""Aleksander Babülonis. Ajalooline ..""Saatusetus""Piparkoogiraamat""Golden Girls""Keerukuju""Anonüümkirjad""Meie mees Havannas. Eesti Päevale..""Unesnõiduja. Tšuktši muinasjutt..""Kellakuuljad""Pusja uus elu Eestis. Allegoorilin..""Microsoft Windows ME""Tasuja. Eesti lugu""Johann Wilhelm Krause 1757-1828. 4..""Akadeemia 2012/10""Minu abikaasa ja mina. Sissevaade ..""Saaremaa eleegia""Sotsialistlik Põllumajandus 1971/..""Ettejoonistatud abielu""Häving""Akadeemia 2001/10""Pinocchio""Silmapaistev tegelane""Kaubandus Nõukogude Eestis käeso..""Minu Afganistan""Mälestused II""Tegemise rõõmud. Lood ja laulud ..""Olgu, Jeeves""Narziss ja Goldmund""Vaim""Vihmaste õhtute nukrus""Unenägude entsüklopeedia. Sümbo..""Aastaraamat 1999-2001. Sihtasutus ..""Kasu ja tasakaal: soolise võrdõi..""Poegade mäss""Koja valvurid""Moosese kood. Maailma ajaloo võim..""Ookean meri""Valikuvõimalus""A Dark and Distant Shore""Lollid surevad""Igavikulillede org""Võtke mind kaasa""Korilasrajast kiirteeni. Ülevaade..""A ja O taskuteatmik. Miljon fakti ..""Juss ja vennad""Tangopoisid""Eide taevamärgid""Naine haaremist (Aziyadé)""Who is who in Estonia. Music""Adam Sharpi parimad palad""Eesti ajalugu. Eesti Teadusliku Se..""Teel minevikku""Suhtekorraldaja""Jäljed lumel""Tartu eksliibris 1983-1986 (näitu..""Majandustegevuse õiguslikust kesk..""Oktoober on kõige külmem kuu""Historic Australia""Bakteriaalsed infektsioonid ja nen..""Proua Dalloway. Eesti Päevalehe r..""Juhtimise kunst""Parem kui šokolaad. Sari Harlequi..""Hiina meditsiin ravib unetust""Avarii""Takerdunud maa""Mitmekeelsus Eestis Euroopa Liidu ..""Külm halastus. Winter´s Bone""Rusalka""Kõigi vaenlaste vastu. Ameerika t..""Südaöö hea ja kurja tundmise ai..""Maalin luiged läbi öö""Väike ilves, suur Murr ja teised""Laama ja Linnart. Tiibet ja Eesti""Oma tuba, oma luba. Must kuub. Ees..""Ceterum censeo. Kõnelusi Euroopa ..""Kino. Kiirkursus""Võõrsõnastik [VS 2015]""Usun iseendasse""Outfit - kättemaks maffiale. Park..""Victor Hugo""Hollywoodi naised 1-2""The Forgotten Garden"
85 tk kogusumma: 699,67 EUR

Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri: Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama
Autor(id): Kristiina Piip; Toimetaja: Tiina Kanarbik; Peatoimetaja: Kairit Lillepärg
Kujundaja: Anna Lauk


Kirjastus: Petrone Print
Linn: Tartu
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949479931
Lehekülgi: 240
Sari: Minu...

Seisukord: pisut kulunud nurgad, sisu olemas ja korras

Mõõdud: 132 × 189 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Ei, ma ei tulnud Dublinisse kalkuneid kitkuma. Tegelikult ei olnud mul üldse plaanis just Iirimaale tulla. Tahtsin lihtsalt ära. Ära sombusest Eestist, lähenevast talvekülmast ja lõputust koolistressist. Esimene suvi Dublinis tõi mu teele rasked valikud. Elu, mis näis stabiilne ja enesestmõistetav, tegi järsku traagilise pöörde.

Üleöö leidsin end taas ihuüksi võõras riigis, võõraste inimeste keskel, ja mulle sel hetkel kõige olulisemad inimesed olid mu kõrvalt jäädavalt kadunud. Nii ei jäänudki muud võimalust, kui hakata võitlema selle nimel, mis veel oluline – iseenda elu, Eestisse jäänud pere ja tuleviku nimel, mis mälestuste toel enam nii trööstitu ei tundunudki. Olen jõudnud Dublinis kaheksa aasta jooksul tosin korda kolida, vahetada mitu töökohta, olla politseis kahtlusalune ja pidada advokaadiga nõu, kuidas oleks kõige parem endisele ülemusele kätte maksta. Ja algul oli mul kavas tulla siia ainult aastaks! Dublinis on midagi sellist, mis mind ära ei lase.

eluolu, kultuur, elulaad, Dublin, olukirjeldused, mälestused, reisikirjad

Sari: Minu...

Hind: 10,00 EUR
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee
Minu Dublin. Seitse kodu ja kolm bensiinijaama, Petrone Print 2012 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud