Teema: Eesti luule
Pealkiri:
Verlaine'i revolverAutor(id): Kristjan Haljak
Kirjastus: Tuum
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9789949997862
Lehekülgi: 96
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Kristjan Haljaku luule on pidevas dialoogis prantsuse sürrealismiga. Nii ka vastses luulekogus „Verlaine’i revolver“, kus Marseille’i ja Tallinna teed vaat et ristuvad. Haljaku luuletused on nagu pragunenud maal ning küsimuste küsimus on: kas lugeja peab pingutama, et kujutada maali ilma pragudeta või – vastupidi – uurima pragusid, sest need meenutavad tänavavõrgustikku? * marseille ei usu pisaraid temas on niigi küllalt niiskust väljas lõõmab juuni õhus lendavad usu pisarad oh jumal seegi rõõm on määritud varajasel ajal ajasin ma ringi sinitaeva viimaseid rindu vabandust ridu read on silmade rikutud ega saagi iial valmis juttudeks ja väljas lõõmab juuni linnaplika
Illustreerinud: Liisa Maria Murdvee, Andres Murdvee
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Verlaine'i revolver, Kristjan Haljak, Tuum 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti luule alla viimati lisatud:
Betti Alver, Eluhelbed,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,00 eurot
Kadri Voorand, Laineile end kingin / Giving myself to the sea,
Unforgiven, 2018, hind: 6,00 eurot
Gustav Suits, Paul Luhtein (koostaja), Kerkokell,
Liiv Muuseum, 2000, hind: 5,00 eurot
Betti Alver, Tähetund. Valik luuletusi ja poeeme,
Eesti Raamat, 1966, hind: 10,00 eurot
Vladislav Koržets, Laulud või nii,
Sõnavald, 2016, hind: 11,00 eurot
Jaan Kross, Voog ja kolmpii,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Margus Sanglepp, Vigureid ja figuure,
Eesti Vaimutoidu Keskus, 2009, hind: 4,00 eurot
Piret Bristol, Muutmissõnad,
Ilmamaa, 2017, hind: 7,00 eurot
Virve Osila, Noppeid. Luuletused, mõtisklused, elupildid, arvamused, sahtlisalmid,
Virve Osila, 2022, hind: 24,00 eurot
Heiti Talvik; koostanud Karl Muru, Luuletused,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Eesti luule all on 3153 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!